Nick Gruber: Můj život s Calvinem Kleinem

10.12. - Kultura

gruber

Návrhář na mě příšerně žárlil, dokonce mě nechal připojit na detektor lži, vzpomíná Nick Gruber, mladý model a bývalý přítel Calvina Kleina, který se nyní rozhodl otevřeně promluvit o vztahu plném vášně. 

Sebevědomí tomuto krasavci rozhodně nechybí. "Nevím, čím to je, ale něco ve mě každého přitahuje. Mám přezdívku Romeo. Dostanu každou holku i kluka," říká model Nick Gruber (22) sebevědomě v rozhovoru, který poskytl americkému časopisu Page Six Magazine. Mimochodem, tenhle bisexuální mladík má zkušenosti i s natáčením pornofilmů jak s ženami, tak s muži.

Více: Gay model zavraždil a vykastroval přítele

"Byl jsem první muž, do kterého se Calvin zamiloval," tvrdí o vztahu s legendárním módním návrhářem. O vzájemném vztahu nyní model připravuje knihu s názvem Obsese: Můj život s Calvinem Kleinem, jejíž datum vydání bude oznámeno v lednu příštího roku.

Calvin Klein (70) přitom až do roku 2010, kdy se s modelem začal ruku v ruce objevovat na veřejnosti, žil životem heterosexuála a nikdo o jeho sexuální orientaci nepochyboval. Za sebou měl dvě manželství a také dva rozvody. Byl to právě on, kdo nechal obléknout tehdy čtrnáctiletou Brooke Shields do pouze do svých džínů a Kate Moss do spodního prádla. 

V okamžiku, kdy se návrhář začal objevovat na veřejnosti se svým přítelem, zářil štěstím. Život mladého modela pocházejícího ze skromných poměrů se tehdy obrátil vzhůru nohama. Už to nebyl jen krásný kluk, ale mohl si užívat dříve nepředstavitelného luxusu. Návrhář mu dopřával víc než dost.

Naopak model mu ukazoval "obyčený život", třeba tím, že jej vzal k McDonaldovi, objednal BigMac a návrhář se zcela vážně zeptal, jestli by mu ho připravili "medium-rare" jako steak. 

Více: Pomazlete se s Justinem Bieberem. V posteli. 

K narozeninám mu Calvin Klein na podzim roku 2011 koupil jeho vysněný vůz Bentley Supersport za zhruba 250 tisíc dolarů. "Nikdy jsem ho o nic nežádal, o dárky, peníze a ani cokoliv jiného," tvrdí model. Zřejmě žádat nemusel, ale dostával toho hodně. Třeba opulentní oslavu 21. narozenin, na které nechyběla třeba návrhářka Donna Karan, šéfredaktorka Vogue Anna Wintour nebo herec Alec Baldwin. 

Brzy na to ale začaly mezi partnery neshody, které vyvrcholily poté, co běhěm návrhářovi nepřítomnosti nechal Gruber u sebe přespat kamaráda. Jakmile se Klein vrátil, od hospodyně se dozvěděl o tom, že jeho přítel měl přes noc hosta. "Naložil mě do auta a odvezl do hotelu Holiday Inn v Chelsea, tam jsme šli do suterénu," popisuje s tím, že na místě čekal muž a do ruky mu předal vizitku, na které bylo napsáno Dr. Láska. Následně ho Klein obvinil z toho, že je mu nevěrný. Po dvouhodinovém výslechu model souhlasil s připojením na detektor lži. "Prošel jsem," tvrdí s tím, že návrháře nikdy nepodvedl. 

Jenže narušený vztah se ještě víc hroutil. Sám Gruber začal mít problémy a alkoholem a dokonce užíval kokain. Dokonce napadl jednoho ze svých přátel, který na něj zavolal policii. Protože měl u sebe drogy, následovalo zatčení. Mimochodem, drogy se našly právě ve spodním prádle značky CK. Klein ho okamžitě poslal svým letadlem na soukromou odvykací kliniku pro hvězdy a uhradil jeho léčbu. 

Více: Erotika v podání drsných ragbistů

Když ho ale návrhář navštívil, uvědomil si, že vztah skončil. "Zamiloval jsem se do něj, jenže mi na terapii došlo, že šlo z jeho strany spíš o otcovský vztah," dodává s tím, že návrhář k němu byl velmi velkorysý. "Udělal pro mě spoustu dobrých věcí," uzavírá. 

Dnes model opět žije s bohatým a starším přítelem, který mu dopřává luxusní život a smířil se s tím, že model čas od času "potřebuje" i sex se ženami.

NickGruber4

nick gruber2

nic gruber

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím