Sexy kluci z kalendáře

30.11. - Móda

warwick4

Jsou mladí, plní energie a radosti ze života. Kluci z veslařského klubu Warwick opět nafotili sexy kalendář a je na co se dívat...

Letos už počtvrté se zcela svlékli kluci z univerzitního veslařského klubu Warwick ve Velké Británii, aby nafotili krásný kalendář. Klub má za sebou nejúspěšnější sezónu ve své 44 let trvající historii. "Kluci jsou hrdí na to, že mohli vytvořit kalendář pro vaše potěšení," informují internetové stránky klubu. 

Více: Krásný jako řecký bůh... 

Na fotografiích jsou zachyceni mladí muži při svých obvyklých činnostech, ale nazí. A tak nazí veslují, prochází se přírodou nebo skáčou do vody.  Působí přirozeně a sexy současně. Kalendář pro rok 2013 plný mužské krásy si můžete objednat online na stránkách klubu za 9,99 liber + poštovné. 

My pro vás máme malou ochutnávku z předchozích vydání. 

warwick7

warwick6

warwick5

warwick3

warwick2

warwick1

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím