Karel Jech: Nechám se překvapit, koho mi osud přinese

17.10. - Kultura

Jech

Spousta snů a talentů, které se derou ven, takový je mladý grafik, tanečník a choreograf. Jeho svět je také tvorba videí. 

Karel Jech (19) skrývá v sobě hned několik talentů, které se snaží rozvíjet. Studuje poslední ročník střední výtvarné školy a pracuje jako grafik pro několik pražských klubů. Jeho velkou zálibou a profesním snem v jednom je vytváření vlastních videí.

„Nechci být vnímaný jen jako tanečník, ale celkově jako komplexní umělec, protože si vše tvořím sám, od choreografií, po videa, po grafiku a fotky. Snažím se proto rozvíjet ve více směrech najednou a přitom neusnout na vavřínech,“ usmívá se mladý sympaťák, který pevně věří ve svou „uměleckou“ budoucnost a to, že bude v Česku známý. „Teď se snažím pracovat na tom, abych si ten svůj sen splnil,“ dodává.

Více: Tomáš Kuťák: Teď se rozhlížím, co se sebou

S natáčením začal před pěti roky, ale naplno se mu věnuje poslední dva roky. K tanci se dostal díky Pussycat Dolls a jejich styl mu v určité podobě zůstal. V roce 2012 začal tancovat v jedné z nejzajímavějších pražských tanečních skupin JUSTINCREDIBLE TEAM pod vedením Matěje Kubce, který je známý také jako Matt Pardus.

„Jen tanec by mě určitě neuživil, a tak momentálně mám práci jako grafik pro několik pražských klubů. Dokončuji videoklip pro Matěje Kubce k jeho singlu „Through The Night", který vyjde už co nevidět,“ popisuje. Jeho poslední videa byla hodně o nahotě, ale další klipy by rád posunul někam dál a nabídl příběh „kromě mačkání si v rozkroku“, jak dodává s úsměvem.

Více: My Life, My Choice Project: Ukažte nám, v čem jste jedineční

Mezi jeho nejbližší plány je dodělat školu a přestěhovat se natrvalo do Prahy, kde se chce naplno věnovat svým plánům. „Mám už v hlavě nasvícené, jak si to celé představuju a vím, že usadit se v Praze nebude jen tak. A vlastně i díky tomu všemu poslední dobou nemám moc čas na rozvíjení nějakého vztahu, i když bych rád,“ přiznává s tím, že má pocit, že vlastně chodí s někým, kdo nechodí s ním.

„Asi působím dost sebevědomě a chladně, ale ve skutečnosti jsem kluk, co má všechno hodně založený na citech,“ dodává. Život gaye, který si rád užívá, když nemá vztah, mu tak příliš nevyhovuje. „Ale nechám se překvapit, koho mi osud do života hodí v budoucnu,“ říká s nadějí. 

 

 

karel jech 1

 

karel jech 3

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím