Salonek na letišti, telemedicínská služba nebo třeba golfový benefitní program. Cestujte a užívejte si jako VIP!
Straight friendly
Zdroj: iStock

Salonek na letišti, telemedicínská služba nebo třeba golfový benefitní program. Cestujte a užívejte si jako VIP!

Rádi cestujete a líbí se vám představa většího pohodlí? Baví vás sport a vyhovovalo by vám mít při rezervaci výhody? Chcete mít jistotu, že máte komu zavolat, když se něco bude dít? Pak zpozorněte. Benefity, které jste viděli ve filmech o důležitých lidech, nejsou žádnou pohádkovou smyšlenkou!
Irena Piloušková Irena Piloušková Autor
24. 5. 2022

V dobách rozletu i pádu je důležité udržet pevně kormidlo a vědět, jak se zachovat. Ani ta nejlepší situace neudělá z člověka boháče sama o sobě a manévrování z krizové situace také není dobré vyprokrastinovat. Aktuálně se potýkáme spíše s druhou variantou: Všechno se začíná minimálně drolit, když ne sypat. Přišel covid a s ním řada problémů, které zpočátku samozřejmě musely ustoupit urgentní hrozbě, avšak nakonec nás také dostihly: Ekonomika dostala na frak. A s ní i naše peněženky.

<Path> Feel Good: Od zelené módy po přednášku o budoucnosti civilizace. I to je cestování po NěmeckuZdroj: bodenseewest.eu, deidesheim, cosh.eco, futurium.de, zollverein.de, germany.travel

Po tom, co jsme si vyzkoušeli karanténu, se konečně dostáváme alespoň do stadia, kdy se opět probouzí cestování, které se v nedávné době značně zkomplikovalo. Chystáte se k moři? Máte na zimu domluvené hory v zahraničí? A co takhle odpočinek někde v exotické přírodě, procházka po velkoměstě anebo poznávání nových kultur? To všechno táhne lidi k tomu, aby si zabalili kufry a vyrazili. Pojďme si takový jeden výlet užít společně…

Opatrnost je základ

Ať už se chystáte kamkoli, není od věci zřídit si cestovní pojištění. Že to stojí nějakou tu korunu navíc? Nemusí! Cestujte dle libosti – cestovní pojištění získáváte automaticky při vstupu do služby Erste Premier i pro rodinu nebo partnera, ať už jedete spolu nebo zvlášť. Limity pojištění jsou v nadstandardní výši – léčebné výlohy až do 10 milionů Kč, u odpovědnosti až do 6 milionů Kč. Pojištění platí v nadmořské výšce pro vysokohorskou turistiku do 5 000 metrů, při jachtingu jakkoliv daleko od pobřeží a při potápění do hloubky 40 metrů. Ke komfortu plánování vašich cest přispěje i pojištění storna cestovních služeb až do výše 150 000 Kč pro rodinu.

Pomoc je na drátě

Pojištění ale není to jediné, co působí cestovní horečku. Pokud máte plnou hlavu a nestíháte, je pěkné vědět, že jako klient Erste Premier máte k dispozici zdarma vašeho osobního asistenta Concierge a telemedicínskou službu. Potřebujete zajistit donášku květin, zamluvit pokoj v hotelu, letenky na poslední chvíli nebo prostor pro Vaše obchodní jednání či konzultaci zdravotního stavu? Stačí vytočit číslo!

Vstříc dobrodružství

V takový moment víc než kdy jindy platí, že cesta je cíl. Pohodlný proces může celkovému dojmu hodně přidat, a tak není zrovna nepříjemné představit si, že na letišti počkáte namísto v přecpané neosobní hale v salonku, že?

Klienti Erste Premier mají hned několik možností: Mají automaticky vstup do exkluzivního letištního salonku Erste Premier Lounge v odletové hale terminálu 2 na Letišti Václava Havla v Praze a také do salonku Mastercard v odletové hale terminálu 1. K dispozici jsou jim též salonky Mastercard ve Vídní a Bratislavě. A pokud nastupujete jinde po světě, k dispozici vám mohou být salonky LoungeKey, kterých je více než jedenáct set! Pro přístup postačí platební karta Erste Premier a je to: Dopřát si VIP servis můžete bez ohledu na to, kam cestujete, s jakou leteckou společností a ve které třídě.

Až příliš dobrodružné dobrodružství…

Všeho s mírou – to platí i u silných zážitků. Zažili jste někdy pocit bezradnosti, kdy jste přišli o peněženku i s platebními kartami a ocitli se tak v cizí zemi úplně bez peněz? Díky službě Emergency Service od Erste Premier můžete požádat o vydání náhradní Emergency karty k rychlému převzetí a znovu se vrátit do klidu i v takto ošemetný moment.

<Path> Volkswagen Golf Variant – praktický krasavec, který má hodně co nabídnoutZdroj: Jan Witek

Po Čechách po vlastní ose

Ne všichni jsou naladěni na zahraničí, a tak je tu několik výhod i pro ty, kdo se rozhodnou dovolenou naplnit tuzemskými zážitky. I na těch vás ale může zaskočit ledacos.

Pokud se vydáte vstříc nepoznanému na vlastní pěst autem, pak rozhodně dbejte nejen o sebe, ale i o vůz. Erste Premier vám zajistí dokonce i autoasistenci: Tak vás nezaskočí náhlá nepojízdnost vozu následkem nehody ani žádná z běžných poruch, defekt kola nebo zabouchnuté klíčky. A tuto službu může využívat i váš partner či partnerka kdykoli po celé ČR.

Za sportem

Na takovém výletě se určitě hodí i program. Nejen na dovolené, ale kdykoli si můžete vzpomenout na svou výhodu golfového benefitního klubu a prostě si zavolat nejen o rezervaci, ale i o pěknou slevu. Erste Premier vám zajistí až 10 zvýhodněných vstupů na vybraná golfová hřiště: V sezóně květen-říjen poskytují nepřenosnou 40% slevu na 10 vybraných hřišť a 15% slevu na ostatní hřiště z nabídky.

Takže výletům zdar a užívání si VIP přístupu o to víc!

Zdroj: Česká spořitelna, erstepremier.cz, redakce

Populární
články

Speciální nápoj by pomohl i řidičům, kteří si dali pivo, ale potřebují zase rychle vystřízlivět
AKTUALITY

Přepískli jste to s alkoholem? Vědci vytvořili drink, který snižuje hladinu alkoholu v krvi. Za půl hodiny vystřízlivíte o 50 %

Autor: Martin Lyko
Ženský a mužský mozek? Mýtus!
TĚLO & MYSL

Nic jako „ženský“ a „mužský“ mozek neexistuje, není ani důvodem, „proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách“, dokazuje výzkum

Autor: Mirka Dobešová
„Gay“ sice znamená „veselý“, ale tahle identita s sebou nese větši pravděpodobnost depresí a dalších duševních problémů
LIDÉ

Teplý, duhový a deprimovaný: Proč jsou deprese a další psychické poruchy u LGBT+ lidí tak časté

Autor: Martin Lyko
Muži prý psychickými potížemi trpí méně často než ženy - faktem ale je, že o nich spíš jen tolik nemluví
TĚLO & MYSL

Deprese a úzkosti na každém kroku: většina Čechů zažívá psychickou nepohodu, nejvíce mladí lidé a ženy. Proč muži své problémy zastírají?

Autor: Mirka Dobešová
Vánoce mají být hlavně symbolem radosti
TĚLO & MYSL

Máte problém vybrat vánoční dárek? Nebojte, je to jednodušší, než si myslíte!

Autor: Michal Černý
Nejlepší plastika je taková, která nevypadá jako plastika – tímto směrem se ubírá současný trend estetické medicíny
TĚLO & MYSL

VIDEO: Animace ukázala, jak špatně mohou dopadnout plastické operace. Co se může zvrtnout a proč někdo nepozná, že už má dost?

Autor: Martin Lyko
Díky papeži Františkovi se Vatikán více otevírá queer lidem
AKTUALITY

Papež poobědval s transgender ženami. „Cítíme se díky němu víc jako lidé,“ dala se slyšet jedna ze spolustolovnic

Autor: Martin Lyko
I dnes někteří žijí "dvojí život"
LIDÉ

„S partnerem žiju dva roky, že jsem gay, ale mí rodiče nevědí,“ shrnuje Václav. Netolerantní rodinu ale nemá, v čem je problém?

Autor: Mirka Dobešová
Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii
KULTURA

Povídky psal až do poloviny sedmdesátých let, kdy mu zemřel přítel na leukémii. Nyní jeho dílo „Na konci světa“ objevil internet

Autor: Irena Piloušková
Pobyt v přírodě může být velmi obohacující
TĚLO & MYSL

Pravidlo 20-5-3 zajistí lepší psychickou pohodu, kondici i zdraví. Týká se minut, hodin a dnů, co po tuto dobu přesně dělat?

Autor: Mirka Dobešová

E-Shop