E-shop

LUI+SKINCARE

Krásná a svěží pleť v každém věku!

 

Díky složení emulze bude pleť dokonale hydratovaná, ale zároveň svěží a mladistvá.

 

Obsažený avokádový olej je skvělým řešením pro suchou a povadlou pleť, jíž navrací její pružnost a má také anti-agingové účinky.

 

Opominout nelze ani jeho hojivé účinky a také fakt, že díky schopnosti zvyšovat hladinu kolagenu v pleti (což zajistí také v přípravku obsažené bambucké máslo) pomáhá vyhlazovat drobné vrásky.

 

Významné anti-agingové účinky poskytuje také arganový olej, který kromě hydratace a zvláčnění podporuje regeneraci pleti a jako antioxidant zároveň urychluje hojení pleťových nedokonalostí.

 

Antioxidační účinky zajistí i slunečnicový olej a extrakt ze semen ječmene, který stejně jako již zmiňované složky slouží v kosmetickém průmyslu ke zpomalování stárnutí pokožky.

 

Ochrannou funkci pleti pak naplní kaprinové/kaprylové triglyceridy (přírodní sloučeniny tvořené glycerinem a kososovým či plamovým olejem), které mají – vedle schopnosti bránit nadměrnému vysušování pleti – antibakteriální a antimikrobiální účinky.

 

Díky obsaženému citronelollu, geraniolu a linaloolu pak bude pokožka nejen svěže vypadat, ale i vonět, a to lehce sladce s nádechem citrusů a růží.

990 Kč