• Macron odmítá obnovení uprchlického tábora v Calais

  Emmanuel Macron v rámci návštěvy Calais prohlásil, že rozhodně nepřistoupí k obnovení uprchlického tábora v této lokalitě. I navzdory tomu, že tamní tzv. „džungle“ již byla dávno zrušena, i tak na místě nadále přebývá kolem pětistovky migrantů. Největším problémem pak jsou podle Macrona mladiství uprchlíci bez doprovodu.

 • Kdyby Británie změnila názor na brexit, je v EU vítaná

  Donald Tusk, předseda Evropské rady, v souvislosti s opět probíraným tématem odchodu Velké Británie z Evropské unie uvedl, že pokud by došlo k přehodnocení brexitu, byla by země v Unii vítána. V reakci na toto prohlášení mluvčí britské premiérky Theresy May zkonstatoval, že na rozhodnutí opustit EU Británie i nadále trvá.

 • Novinky na Facebooku stály Zuckerberga 70 miliard korun

  Jen málokomu asi uniklo, že od nového roku zavádí Facebook nová pravidla pro publikování příspěvků a že se tak mění také obsah Newsfeedu. Za pouhé čtyři dny od chvíle, kdy Zuckerberg o těchto změnách informoval, klesla hodnota akcií firmy o 4,5 procenta, v přepočtu na české koruny pak ztráta činí kolem 70 miliard korun.

 • V Saúdské Arábii po 35 letech začnou promítat kina

  Neuvěřitelných 35 let trval v Saúdské Arábii zákaz provozu kin, nyní se tak v zemi začíná promítat v provizorních podmínkách, nové – plně profesionalizované – sály jsou ve výstavbě a divákům by se měly otevřít na jaře letošního roku. Jedná se o další krok v povolování ultrakonzervativního nastavení země, kde např. donedávna ženy nesměly řídit auto.

LUI cover boy Zdeněk Kania zářil na přehlídce Moschino. Na mole se prošel v latexovém outfitu a se svůdným výrazem ve tváři!

Pokud jste si pořídili poslední vydání LUI Living , tak vám Zdeňka Kaniu nemusíme dlouze představovat. Zdeněk se vám ukázal na obálce a zároveň si s námi popovídal o svém snu o kariéře modela. Je to přesně rok, co Zdeněk začal spolupracovat s modelingovou agenturou, a zdá se, že se mu to vyplatilo....

16.01. - Co se děje
TIPY REDAKCE
Luxury Sleeping
Luxury Sleeping
Mercedes - Benz
Mercedes - Benz
Unilever ČR
Unilever ČR
Citroën
Citroën
GANT
GANT
Zátiší catering
Zátiší catering
Hästens
Hästens
Škoda auto
Škoda auto
Premium Fashion Brands
Premium Fashion Brands
Národní divadlo
Národní divadlo
KIA
KIA
H&M
H&M
GOLDTIME
GOLDTIME
Celebrity café
Celebrity café
AXA
AXA
Albion cars
Albion cars
Moët & Chandon
Moët & Chandon
Primeros
Primeros
Porsche Česká republika
Porsche Česká republika