VIDEO: Superhrdinská žhavá líbačka na Zlatých Globech Ryana Reynoldse!

11.01. - Co se děje

Ryan Reynolds, filmový Deadpool, a Andrew Garfield, známý rolí Amazing Spider-mana, se toho skutečně nebojí. Proslov Meryl Streep proti Donaldu Trumpovi na předávání Zlatých Glóbů sice sesbíral velké ovace a informovala o něm většina světových médií…ovšem co si za pár let budeme z tohoto slavnostního večera skutečně pamatovat, má na svědomí již zmíněná dvojice herců.

15. 12. 2017ROZHOVOR - Ředitel Činohry Národního divadla Daniel Špinar: Je možné, že za dvacet let budeme do divadla chodit na youtubery

Během vyhlašování ceny za hlavní roli v muzikálu LaLaLand, kterou získal Ryan Gosling, si totiž Reynolds s Garfieldem vystřihli dlouhý, ale skutečně dlouhý polibek. A ten samozřejmě neunikl pozornosti kamer.

06. 12. 2017Then&Now: Hollywoodští krasavci a otevření gayové. Jak vypadali v počátcích kariéry a kam až to dotáhli?

Na vyjádření vzájemné náklonnosti by nebylo celkem nic překvapivého, kdyby ale vedle Reynoldse neseděla jeho manželka Blake Lively, která mu navíc před nedávnem porodila potomka. Lively měla ale celou situaci také solidně „na háku“, protože v momentě, kdy zaregistrovala, co se vedle ní děje, propadla v hurónský smích.

Zdroj: instinctmagazine.com

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím