Sexy Obama měl rozlučkovou párty plnou hvězd. A pěkně to rozjel!

10.01. - Co se děje

Prezident USA Barack Obama se loučil s funkcí prezidenta opravdu velkolepě a stylově v Bílém domě. Těžko si podobnou pompézní show představit pod taktovkou našeho prezidenta Miloše Zemana na jeho chalupě na Vysočině.

03. 01. 2017Kde to na Silvestra roztočily naše gay celebrity?

Na mejdan do Bílého domu totiž dorazili slavní z celého světa v čele s pěveckou legendou Paulem McCartneym nebo skvělými herci Tomem Hanksem a Robertem De Nirem. S Obamou se dorazil rozloučit i sexy herec George Clooney, Meryl Streep nebo Beyonce.

„Letěl jsem do DC 21 hodin, abych se rozloučil s nejlepším prezidentem americké historie,“napsal na Twitter raper Chance, jehož tvorbu bývalý americký prezident miluje.

O skvělý program se postarala zpěvačka Solange, sestra Beyonce nebo charismatický Pharell. O tom, že vystoupení byla nezapomenutelná, svědčí mimo jiné i veřejná fáma, že prezident byl absolutním králem parketu.

 

Many of the Hollywood elite turned out to say goodbye to the beloved #FirstFamily. The dozens of celebrities partied until 4am at the #WhiteHouse in a farewell bash that #Pharrell and #Solange were said to have performed at the event and #PresidentObama was rumored to have dominated the #dancefloor with the likes of #RobertDeNiro, #Common, #Usher, #PaulMcCartney and #MerylStreep. The strictly VIP guestlist were banned from recording inside the party where #BarackObama and #MichelleObama served chicken and waffles to weary partygoers in the early hours of Saturday morning. The #ObamaFarewell party will no doubt be a sad moment for both the President and his wife as well as many of the guests, who have given their open contempt for #DonaldTrump, will not likely head back to 1600 Pennsylvania Avenue for at least four years.

Fotka zveřejněná uživatelem ? City Alert ? (@cityalert),

15. 05. 2017Zvídavý zpravodaj: 4 celebrity, které příroda „tam dole“ příliš neobdařila

Žádné oficiální fotky ani videa z této párty však neexistují, všude bylo zakázáno fotit a natáčet. Ale i přesto několik celebrit nedolalo a zvěřejnilo nenápadné selfíčko na sociální síti. To, že si večírek všichni včetně Obamových  náležitě užili, je jasná věc, poslední návštěvníci totiž prezidentské sídlo opouštěli až nad ránem.

Zdroj: Facebook.com, Instagram 

0
Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím