Array ( [0] => YouTube )

VIDEO: Nigerijský hit - „humorný“ skeč zobrazuje sexuální útok na gaye

10.01. - Co se děje

Nekorektní humor máme rádi. Třeba problémy manželek bojovníků ISIS z produkce BBC nás skutečně pobavily. Ovšem inscenované sexuální napadení gaye pomocí banánu, okurky…a následně neidentifikovatelných předmětů absurdní velikosti nás tedy nebaví vůbec. Velmi ale baví obyvatele Nigérie.

15. 02. 2016VIDEO: YouTubeři ze Saúdské Arábie mají naprosto jasno, jak by se mělo zatočit s gayi. Video, kde doporučují homosexuály napichovat na kůl, vidělo již téměř 50 milionů lidí

Video, které se v zemi stalo doslova virálním hitem, vytvořil „komik“ Ogusbaba, který sám také ztvárnil hlavní roli zženštilého gaye. Ten v posteli čeká, až mu dorazí „rande na slepo“, ovšem partner na jednu noc si s sebou přivede další dva přátele, kteří ukáží Ogusbabovi, zač je toho loket…nebo spíš banán…či další sortiment prodejny ovoce-zelenina.

Trojice si nejprve dělá z Ogusbaby legraci, následně z batohu jeden z mužů začne vytahovat nejprve již zmíněný banán (což komentuje slovy, že je příliš malý), až skončí u skutečně podivného kusu něčeho, co vypadá jako přerostlá brambora, polije „to“ olivovým olejem a vrhne se na Ogusbabu. Prostě proto, že je gay.

08. 09. 2016„Můj muž je alkoholik, gay a spí s mou kamarádkou, co mám dělat?“ ptá se žena v e-poradně. Jaké řešení byste jí navrhli?

Video se dočkalo skutečně masového sdílení, někteří u něj nadšeně hýkají smíchy, jiní jej považují za podněcování k násilí na LGBT. Tento názor zastává např. i nigerijský pastor reverend Jide Macaulay. „Video oslavuje homofobní útoky, kterým v Nigérii dnes a denně čelí spousta LGBT lidí. Ogusbaba musí pochopit, že to rozhodně není vtipné. Jeho skeč legitimizuje útoky na gay lidi a v podstatě k nim podněcuje,“ tvrdí. „Žádám Ogusbabu, aby své video stáhnul, gay komunitě se omluvil a odsoudil jakékoliv homofobní útoky, které by se v souvislosti s videem mohly odehrát,“ uzavřel.

Zdroj: pinknews.co.uk

0
Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím