VIDEO: Nigerijský hit - „humorný“ skeč zobrazuje sexuální útok na gaye

10.01. - Co se děje

Nekorektní humor máme rádi. Třeba problémy manželek bojovníků ISIS z produkce BBC nás skutečně pobavily. Ovšem inscenované sexuální napadení gaye pomocí banánu, okurky…a následně neidentifikovatelných předmětů absurdní velikosti nás tedy nebaví vůbec. Velmi ale baví obyvatele Nigérie.

16. 03. 2018EXKLUZIVNÍ rychlosoutěž o 4 vstupenky na legendární představení Cock se sexy hercem Danielem Krejčíkem v hlavní roli!

Video, které se v zemi stalo doslova virálním hitem, vytvořil „komik“ Ogusbaba, který sám také ztvárnil hlavní roli zženštilého gaye. Ten v posteli čeká, až mu dorazí „rande na slepo“, ovšem partner na jednu noc si s sebou přivede další dva přátele, kteří ukáží Ogusbabovi, zač je toho loket…nebo spíš banán…či další sortiment prodejny ovoce-zelenina.

Trojice si nejprve dělá z Ogusbaby legraci, následně z batohu jeden z mužů začne vytahovat nejprve již zmíněný banán (což komentuje slovy, že je příliš malý), až skončí u skutečně podivného kusu něčeho, co vypadá jako přerostlá brambora, polije „to“ olivovým olejem a vrhne se na Ogusbabu. Prostě proto, že je gay.

14. 03. 2018Zapomeňte na heterosexualitu a homosexualitu. Ani jedna z kategorií prý neexistuje. Potlačujeme tedy podvědomě své univerzální pudy?

Video se dočkalo skutečně masového sdílení, někteří u něj nadšeně hýkají smíchy, jiní jej považují za podněcování k násilí na LGBT. Tento názor zastává např. i nigerijský pastor reverend Jide Macaulay. „Video oslavuje homofobní útoky, kterým v Nigérii dnes a denně čelí spousta LGBT lidí. Ogusbaba musí pochopit, že to rozhodně není vtipné. Jeho skeč legitimizuje útoky na gay lidi a v podstatě k nim podněcuje,“ tvrdí. „Žádám Ogusbabu, aby své video stáhnul, gay komunitě se omluvil a odsoudil jakékoliv homofobní útoky, které by se v souvislosti s videem mohly odehrát,“ uzavřel.

Zdroj: pinknews.co.uk

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím