FOTO: Nový rok, nový styl? Jaro Smejkal radikálně překopal svůj vzhled!

09.01. - Co se děje

Nový rok si žádá radikální změny. Ví to houf vašich kamarádek, které s úderem silvestrovské půlnoci najíždí ve vzájemné ‚kvokající‘ podpoře na další kolo diet.

Víte to i vy, a tak s nesmyslnou nadějí oprašujete zašlé profily na teplých sítích a očkem pátráte po vybájeném princi.

17. 03. 2018Začíná pražský týden módy! Co vám představí čeští návrháři a na jaké celebrity se můžete těšit?

A ví to i Jaro Smejkal. Do roku 2017 proto vtančil s novým účesem a nadějí, že letošek předčí rok loňský. Ne snad, že by se mu nedařilo. Jak Jaro sám přiznal, „rok 2016 přinesl množství pracovních možností“. A ať už tam počítáme vlastní kolekci kšiltovek, herecká angažmá na prknech nebo před kamerou či skvělá vystoupení, jedno je jisté.

Předčit rok 2016 bude pro Jara sakra těžké.

16. 03. 2018VIDEO: Katy Perry v době #MeToo hysterie flirtovala se soutěžícím v talentové soutěži. Nakonec mu dala pusu, i když nechtěl

Výzvám se ale čelí s hlavou vztyčenou – a kšticí přebarvenou. Za blonďatou novotu vděčí Smejkal kosmetickému salónu Istituto Ganassini, který není cizí ani dalším slavným jménům. Namátkou třeba Lucii Bílé. Nebo Andree Verešové.

Za redakci LUI přejeme Jarkovi úspěšný rok. A těšíme se, jaké umění pod jeho prsty vznikne!

Foto: facebook.com, instagram.com

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím