Je Filip Jankovič na kluky, nebo na holky?

30.11. - Co se děje

Bývalého účastníka Superstar a tanečníka na podpatcích Filipa Jankoviče si představovat nemusíme, ale co víme o jeho nové lásce? No především to, že se jedná o ženu! Filip snad opět změnil orientaci a už není gay?

22. 12. 2016Ameriku pobouřilo video s onanií!

Za dob Superstar se Jankovič profiloval jako hezounek heterosexuál, který sice zpívat moc neumí, ale díky svému šarmu si vytvoří dostatečně velkou fanynkovskou základnou. Jeho kouzlu podlehla třeba i modelka Agáta Prachařová, která má pro zpěváky ze Superstar, kteří si nejsou jisti svou orientací, evidentně slabost. Nakonec i Aguš nějaký čas po rozchodu přiznala, že problém byl v jeho extrémní péči o sebe, v posteli mu to prý taky občas nevyšlo a ve finále si v jejich vztahu připadala jako chlap ona.

Následně zpěvák usoudil, že mu bude lépe v zahraničí, protože by tam mohl prorazit spíše tancem než zpěvem, což se opravdu stalo. Z vyjukaného kolouška ze Slovenska se stala taneční hvězda světového formátu, která doprovázela na koncertech takové celebrity, jako jsou Kylie Minoque, George Michael, Mariah Carrey nebo Justin Bieber. Vzhledem k tomu, že se pohyboval ve společnosti umělců, kde je gay každý druhý, musel i v naší malé kotlině s pravdou ven, takže na sebe jeho comming out nenechal dlouho čekat.

01. 03. 2017Osobnost LUI: Nesmrtelný princ a hvězdný zpěvák Václav Neckář

No a po pár letech, kdy se objevoval na veřejnosti s muži, si Filip asi uvědomil, že mu svět žen chybí a rozhodl se začít randit se svojí dlouholetou kamarádkou, bulvární novinářkou Markétou Reinischovou. A že je to vztah se vším všudy, potvrzují jejich šťastné statusy a společné fotky z dovolených, na kterých milenci vypadají jako dvě hrdličky. Sami jsme zvědavi, jestli tenhle vztah vydrží nebo jestli Jankovič opět zapochybuje a zase změní orientaci.

Zdroj: Facebook.com, Instagram

0
Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím