Array ( [0] => YouTube )

VIDEO: Otevřený gay fotbalista Michael Sam se možná brzy stane historicky prvním gay fotbalistou v NFL USA. Poprvé si zahraje i v reklamním spotu společnosti VISA

10.05. - Co se děje

uvodní-fotka-michael-sam

Jsou tomu právě tři měsíce, co bývalý fotbalový obránce z University of Missouri Michale Sam veřejně oznámil, že je gay. Ve Spojených státech právě probíhá výběr hráčů do Národní fotbalové ligy a pokud bude Michal vybrán (což je dost pravděpodobné), stane se historicky prvním otevřeným gayem v americkém Národním fotbalovém týmu.

Michalovy popularity využila i mezinárodní společnost kreditních karet VISA a jako hlavní sponzor Národní fotbalové ligy si ho vybrala do svého reklamního spotu. Hlasování proběhne ve čtvrtek večer a někteří zasvěcenci NFL tvrdí, že jeho sexualita může být překážkou a že by ho možná někteří hráči nemuseli přijmout.

"Mysleli jsme si, že Michaelův příběh bude pro naši kampaň "VŠUDE" ideální. Kampaň si klade za cíl inspirovat lidi k dosažení jejich osobních cílů a přání," řekl serveru ESPN.com marketingový ředitel společnosti Visa, Kevin Burke. "Přejeme Michaelovi mnoho štěstí na hřišti i mimo něj, neboť právě otevírá novou kapitolu svého života."

Michaelův agent a právník Cameron Weiss dodal: "Opravdu dlouho jsme vybírali ty správné partnery a jsme opravdu nadšeni, že můžeme začít spolupracovat prvotřídní společností, jakou je společnost VISA.

Foto: Profimedia

0
Pavel Vacek

Autor

Pavel Vacek

Sršící energií jako atomová elektrárna, Pavel je muž mnoha tváří. Na tanečním parketě vás uhrane svými pohyby a v běžném životě pak okouzlí andělským úsměvem a empatickou osobností. Jakkoliv se může na první pohled zdát, že je bohém a tanečník vznášející se na obláčku, uvnitř je to citlivý a inteligentní mladý muž, který ví, co od života chce a co může nabídnout.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím