FOTOREPORT: Jaká byla sobotní OMG Party? Zimní, ale zároveň žhavá!

13.02. - Co se děje

OMG Party je již stálicí pražské scény a sobotní vydání s názvem Apres Ski bylo opravdu vydařené!

Na každém vydání této party nechybí sexy tanečníci, známí DJ's z nejrůznějších koutů světa a pořádná pařba až do rána. To vše navíc ve stylových prostorech klubu Mecca.

19. 02. 2018ROZHOVOR: Pětapadesátiletý model Petr Peroutka: "Modeling beru jako výzvu, že i muž v mé věkové kategorii může vypadat takzvaně cool!"

I když se sobotní vydání jmenovalo Apres Ski a mělo navodit zimní atmosféru, v klubu bylo občas pořádně horko. A to ne z toho důvodu, že by nefungovala klimatizace, ale díky tomu, že se akce pořádně rozjela! Ještě aby ne! Hlavní hvězdou večera byl DJ Karl Kay z Francie.

17. 02. 2018Sport tvaruje krásná těla! Jací sportovci, kteří se otevřeně hlásí ke své homosexualitě, se stali sexy symbolem?

Další vydání této to oblíbené party bude v sobotu 11. 8. 2018, což je zrovna v týdnu, kdy v Praze bude probíhat další Prague Pride festival. V naší galerii můžete vidět, jak OMG Apres Ski vypadala!

Zdroj: Facebook.com, OMG Party Prague

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím