Advertisement

FOTOGALERIE: Sexy model Petr Dočkal a jeho fotografie, které vás v těchto zimních měsících jistě zahřejí!

12.01. - Co se děje

Jeden z nejúspěšnějších modelů, který slaví velké úspěchy v zahraničí. Jeho revírem je Dubaj, jeho tempo je vražedné, ale teď vážně. Jmenuje se Petr Dočkal a momentálně žije v Dubaji, ale na jednom místě moc neposedí. Miluje totiž cestování a aktivní život.

16. 03. 2018Seznamte se s transsexuálem, který se stal tváří kampaně o menstruaci

Petr pracuje v Dubaji pro známou leteckou společnost Emirates jako supervizor. Pro člověka, kerý miluje cestování, je to práce snů. Momentálně se toulá Austrálií, což můžete sledovat na jeho Instagramu.

16. 03. 2018ROZHOVOR: Začínající model Akim Boudjaoui: "Islám je mírovým náboženstvím, problém je, že existuje hodně primitivních skupin, které využívají Korán k tomu, aby mohly zabíjet nevinné lidi!"

"Jsem sám a zdaleka se do ničeho vážného nehrnu! Momentálně jsem asi v nejšťastnější fázi svého života," říká Petr Dočkal v jednom z našich rozhovorů (více zde). Naznačuje tak, že ve vztahu nic vážnějšího momentálně nehledá. Koukněte se do naší fotogalerie a objevte život tohoto modela.

Zdroj: Facebook.com

Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím