Kapesníčky do pohotovosti: Vychází první český erotický gay román!

05.01. - Co se děje

Erotiky je na knižním trhu spousta. Jenomže je to buď samá naivka, kterou její tajemný ctitel zasvěcuje do (doplňte si praktiku dle libosti), nebo naopak zpověď zkušené rajdy. Teď je tu ale něco nového. Zapomeňte na glamour velkoměsta a připravte se na vůni potu, benzínu, jehličí a čerstvě posečeného sena.

Devadesátky, léto, vesnice a kluci, kteří většinu času tráví v lese s kuličkárnou, na silnici na motorce nebo jen tak na koupáku. Prostě prostředí, které asi dobře znáte, aspoň z léta u babičky. Nečekejte ale žádnou selanku. Autoři románu Vesnický závod, kteří píšou pod přezdívkami Leckdo a Full.of, slibují, že na to půjdou tvrdě. Ukázky, které si můžete přečíst na jejich stránkách, jim dávají za pravdu.

16. 01. 2018Silicon Valley: Stalo se rodiště legendárních iPhonů víkendovým sexuálním doupětem pro vybrané? Podle nové knihy Emily Chang ano!

Sami na svých internetových stránkách uvádějí, že čtenáři nemají čekat žádné náznaky, ani žádné schovky mezi řádky. Zároveň ale slibují vkusnou erotiku, uvěřitelné prostředí a příběh. Knížka vznikla na základě povídek, které autoři zveřejňovali online. Svým věrným čtenářům ale slibují, že i oni se mají na co těšit. Starý materiál bylo potřeba z gruntu překopat a přepsat. Román přeci jen klade vyšší nároky na postavy a jejich charaktery, na vývoj příběhu a tak dále. 

Kniha neobsahuje žádné fotky, ani kreslené panáčky, zato spoustu gay erotiky.

Kdy kniha vyjde? O tom rozhodnou samotní čtenáři. Již brzy bude startovat kampaň na crowdfundinngovém portálu HitHit. Pokud se vše podaří, příznivci erotiky pro pány a některé dámy najdou svůj výtisk v poštovní schránce v polovině dubna. 

16. 01. 2018FOTOGALERIE: Nejmladší model světa – syn sexy modela a bloggera Mariana Di Vaio má jeden rok, ale už nyní určuje módní trendy!

Autoři také vzkazují, že se příznivci nemusí bát zvědavých pošťáků či sousedek. Kniha by měla dorazit v neprůhledném obalu. Pro ty, kteří se bojí slepených stránek, mají zase jiný dárek. Nebudeme vás napínat - jsou to papírové kapesníčky.

Zdroj:vesnicky-zavod.eu

Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím