K novému vydání LUI - "O HIV pozitivně" nyní dostanete knihu Svatý Pokoj zdarma. K dispozici je však pouze 100 kusů!

12.12. - Co se děje

Svatý Pokoj Jana Rejfka je jakýmsi zamyšlením autora o hledání vnitřní rovnováhy a cesty k sobě samotnému. Jedná se o soubor motivačních textů v novém kabátě: klišé, která jsme slyšeli stokrát, autor převyprávěl vlastními slovy a vtisknul do nich svůj individuální odkaz. Tyto úvahy navíc doplňují fotografie, jejichž autorem je slovenský fotograf Peter ERZVO Zvonár, kterého pravidelným čtenářům magazínu LUI není třeba dlouze představovat.

16. 01. 2018Silicon Valley: Stalo se rodiště legendárních iPhonů víkendovým sexuálním doupětem pro vybrané? Podle nové knihy Emily Chang ano!

Stodvacetistránková kniha se v obchodech běžně prodává za 500 Kč (není to tedy žádná brožurka), ale díky exkluzivní spolupráci s Janem Rejfkem vám ji nyní můžeme nabídnout zcela zdarma. Stačí si v našem e-shopu objednat nejnovější číslo magazínu LUI - O HIV pozitivně a vše vám doručíme až domů. Pamatujte však, že nabídka je skutečně limitovaná na pouhých sto kusů, takže kdo zaváhá, nepočte si.

Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím