Advertisement

VylyV: Chytré spodní prádlo pro muže. Údajně posílí pánevní dno, zajistí pevnější erekci a otevře tajnou komnatu vícenásobných orgasmů

07.12. - Co se děje

Co kdyby vám vaše spodní prádlo nezakrývalo pouze vaše mužství, ale v podstatě ho navíc dokázalo utužit a posílit? Ano, možná to zní trochu neuvěřitelně, ale co v dnešní době není možné? Máme chytré telefony, chytrá auta a spoustu dalších chytrých věcí, které nám zlepšují a zkvalitňují život. Tuto řadu může rozšířit i o chytré spodní prádlo od VylyV, které údajně podpoří mužské zdraví a zkvalitní sexuální život.

12. 03. 2018Chrápání je způsob, jak tělo volá o pomoc. Jaké nemoci se za ním mohou skrývat?

Promo video k novému typu spodního prádla, které bylo zveřejněno, urguje všechny muže, aby se dobře starali o svůj nejcennější dar – „sval lásky“. Nenechte se zmýlit, není tím myšlen penis, ale pánevní dno. Ano, mnozí si nyní říkáte, že to se snad řeší u žen. Ano, řeší, ale u mužů je prý pánevní dono v podstatě stejně důležité, jen mu není věnován dostatek pozornosti.

Stejně jako u žen, tak i u mužů je pánevní dno tvořeno třemi vrstvami svalů, které dohromady tvoří břišní dutinu. Udržuje vnitřní orgány ve správné poloze, souvisí i s hlubokými zádovými svaly, bránicí, příčným břišním svalstvem, zadními snopci a vnějšími šikmými svaly. Pokud máme tedy pánevní dno ochablé či nefunkční, vystavujeme se problémům, jako jsou křeče, obtíže s páteří, inkontinence a u mužů také může dojít k poruchám potence - pánevní dno totiž ovlivňuje prostatu a kontroluje erekci.

VylyV1

Bohužel žijeme v době, kdy spousta lidí není příliš aktivní, což se také na pánevním dnu a jeho pružnosti a funkčnosti podepisuje. Nejhorší pak je situace, kdy člověk jede do práce (sedí v autě), přijde do kanceláře, kde sedí třeba osm hodin, opět jede domů, pak si sedne ke knížce, sedí u počítače nebo u televize. Přitom pánevní dno můžete posilovat nepozorovaně a kdekoliv.

06. 03. 2018Urolog Jamin Brahmbhatt: "Není divné tvrdit, že miluji svou práci, kde si celý den hraji s cizími varlaty?"

Nové spodní prádlo v sobě obsahuje senzor, který monitoruje i ty nejmenší svalové kontrakce. Svalovou aktivitu pak můžete sledovat přes aplikaci v telefonu, která následně nabízí uzpůsobené cvičební plány, které by měly efektivně posilovat právě pánevní dno. Produkt slibuje, že již po jednom měsíci by člověk měl pocítit výsledky – zvýšení úhlu penisu ve ztopořeném stavu a mnohem pevnější erekce. A po šesti měsících slibuje, že zlepší celkové zdraví v dané oblasti a odemkne tajnou komnatu vícenásobných orgasmů. Ačkoliv toto "chytré spodní prádlo" zatím není v prodeji, VylyV slibuje, že je to otázka pár týdnů. Tak uvidíme.

Zdroj: newnownext.com, queerty.com, Youtube

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím