Then&Now: Hollywoodští krasavci a otevření gayové. Jak vypadali v počátcích kariéry a kam až to dotáhli?

06.12. - Co se děje

Není to tak dávno, kdy veřejný coming-out slavných hollywoodských hvězd znamenal v zábavním průmyslu kariérní sebevraždu. Máme ale štěstí, že nyní žijeme ve světě, kde bourání stigmat je na denním pořádku, společnost je otevřenější a vyoutovaných gay/les celebrit je mnohem více než kdy dříve. Připomeňme si tedy slavné hollywoodské gay krasavce ještě v dobách, kdy začínali své kariéry nebo dokonce z ještě dřív, když vlastně ještě netušili, že budou patřit mezi bohy hollywoodského Olympu.

16. 03. 2018Stejnopohlavní páry v Austrálii nyní mohou adoptovat děti

Matt Bomer

Matt Bomer

Naším prvním z vyvolených nemůže být nikdo jiný než samotný Matt Bomer. Texaský rodák se „vyoutoval“ v únoru 2012. Žije se svým manželem, Simonem Hallsem, a společně vychovávají tři syny. Zbožňuje fotbal, který si i rád zahraje. Stejně jako baseball a tenis. Hraje na kytaru a na 40 let vypadá pořád skvěle. Matta si můžeme vybavit z filmů jako je Magic Mike, Texaský masakr motorovou pilou nebo seriálů Glee, American Horror Story nebo Ve službách FBI. Od šibalského dětského úsměvu to Matt dopracoval až k vytesanému six-packu.

Colton Haynes

Colton Hynes

Hezoun Haynes se umí postarat o to, aby se o něm psalo, a to se nemusí ani moc snažit. Pochází z Kansasu a ve svých 29 letech si vzal svého přítele, floristu Jeffa Leathama, který je o 17 let starší. O jejich pompézní svatbě jsme vás již informovali. Věnuje se modelingu a z obrazovek ho známe ze seriálových rolí v Teen Wolf nebo American Horror Story. Hrál také v katastrofickém filmu San Andreas, v komedii Holky na tahu a „zaštěkal“ si i v Transfomerech. Ucházel se o roli Edwarda Cullena ze Stmívání, ale tu nakonec získal Robert Pattinson.

14. 03. 2018Některým hereckým a hudební hvězdám nechybí ani výtvarné nadání. Podívejte se, jak malují Anthony Hopkins, Johnny Depp či Pierce Brosnan

Luke Evans

Luke Evans

Britský herec s uhrančivýma očima, Luke Evans, nastartoval svou hereckou kariéru až ve svých třiceti letech, to ovšem nic nemění na faktu, že je nyní jedním z nejvyhledávanějších herců pro fantasy a dobrodružné snímky předních hollywoodských režisérů. S Lukem jsme se mohli setkat ve filmech Souboj Titánů, Rychle a zběsile, Kráska a zvíře či Drákula: Neznámá legenda. Jeho koníčkem je chov tropických ryb. Kdo by to byl řekl, že z pihovatého rošťáka vyroste britský elegán, který má charizma jako hrom.

Wentworth Miller

Wentworth Miller

Miller se sice narodil v Británii, ale dětství prožil v drsném Brooklynu. V jeho žilách koluje afro-americká, anglická, jamajská, ruská, francouzská a holandská krev. Z Princeton University má diplom z anglické literatury. V roce 2013 se veřejně „vyoutoval“. Wentworth se objevil v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, jednu z prvních hlavní rolí dostal ve snímku Lidská skvrna a vrcholu oblíbenosti dosáhl rolí v seriálu Útěk z vězení. Z malého klučíka to dotáhl až na 9. místo v anketě o nejžádanějšího svobodného mládence (magazín Out 2014).

Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris

Neil je americký herec, režisér a zpěvák. Otevřený gay je od roku 2006, kdy vydal prohlášení pro magazín People. Se svým manželem, Davidem Burtkou, se vzali v roce 2014 v Itálii a vychovávají spolu dvojčata – syny. Neil už navždycky bude pro všechny neodolatelný sukničkář a alfa samec Barney Stinson, kterého ztvárnil v oblíbeném seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Angažuje se v divadle i muzikálu a je obrovským fanouškem magie. Od svých dětských let se ale příliš nezměnil.

Zdroj: newnownext.com, csfd.cz, Youtube

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím