Advertisement

Elliot Joseph Rentz: Když make-up povýší na umění aneb stylizace do slavných celebrit

05.12. - Co se děje

Většina z nás jde večer do postele s přáním, aby se zítřek vydařil nebo byl podstatně lepší či z poloviny dobrý jako den předchozí. Jenomže ráno vstaneme (po několika odkladech budíku), zjistíme, že vlastně už teď tak trochu nestíháme a pak přijde ta největší rána, v zrcadle uvidíme něco, co se nám vůbec nelíbí. V duchu si tak jistě mnozí říkáme, že bychom chtěli být jednou z těch filmových hvězd, které za každých okolností vypadají skvěle a svěže, i když se zrovna probudí.

15. 03. 2018Fotíte si jídlo, abyste ho mohli sdílet na Instagramu? Pak se nemůžete divit, že tloustnete

Všichni ale můžeme být rozhodně v klidu. Je to práce maskérů a make-up umělců, kteří zodpovídají za oku lahodící zjev, který nás mnohdy dokáže akorát tak naštvat. Elliot Joseph, oblíbená drag queen z Machesteru, která vystupuje pod jménem Alexis Stone, nad tím jednou pro vždy vyzrál. Jeho skvělý talent a umělecké nadání mu dovoluje, aby si na svůj obličej "namaloval" jakoukoliv světovou hvězdu. Podoby, které na sebe dokáže vzít, jsou tak věrohodné, že by člověk absolutně znejistěl, pokud by Elliota potkal na ulici v „přestrojení“.

12. 03. 2018MODEL TÝDNE: Chez Rust není jen dalším "řadovým modelem", kterých známe stovky

Elliot se narodil v Brigtonu, přímořském ráji gay komunity ve Velké Británii. Nyní však působí v Manchesteru. Jeho alter-ego Alexis Stone je již delší dobu slavnou drag queen na  Instagramu. S přeměnami do slavných osobností za pomoci make-upu začal teprve v červnu tohoto roku, ale při zjištění, že se jeho práce líbí tisícům uživatelů, se do toho ponořil naplno. Nyní tak můžeme obdivovat jeho neskutečný talent, kdy na sebe bere podoby známých osobností Michaelem Jacksonem počínaje, královnou Alžbětou konče. Člověk má opravdu pocit, jako by snad fotografie byly upraveny ve Photoshopu. Posuďte sami z fotografií v naší galerii.

 

Thank you @flaremag for featuring my work @thealexisstone ✨

Příspěvek sdílený ELLIOT JOSEPH RENTZ (@elliotjosephrentz),

Zdroj: boredpanda.com, Youtube, Instagram, Facebook

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím