Amazon natočí Pána Prstenů jako nejdražší seriál všech dob. Bude ale o něčem jiném, než byste čekali, a má dokonce nahradit kultovní Hru o trůny

14.11. - Co se děje

Úporné snažení Froda Pytlíka a jeho felas o to, nějak to uhrát s problematickým popsaným snubákem, mělo obrovský úspěch. Filmová trilogie Pán prstenů Petera Jacksona vydělala mnoho set milionů dolarů a stala se kultem. Zpracování Tolkienovy předlohy bylo monstrózní a původně v Pánovi prstenů měla kompars dělat i novozélandská armáda, což se nakonec neuskutečnilo jen proto, že vojáky tehdy odveleli do Východního Timoru na mírovou misi. Nyní se chystá další obří projekt na toto téma, který se má stát nástupcem dnes již legendární Hry o trůny.

16. 02. 2018ROZHOVOR: Herec Daniel Krejčík: "Matěj je pedant na pořádek, takže mu vadí, že nezavírám pastu a dneska mi přišla smska, ať laskavě nešoupu stolem po parketách!"

Amazon vlastněný jedním z nejbohatších lidí světa, Jeffem Bezosem, koupil dle serveru Deadline práva za astronomických 250 milionů dolarů. Vzniknout má seriál, jehož každá série má vyjít až na 150 milionů dolarů a celkově by se pak po několika sezonách měl stát nejdražším seriálem všech dob.

10. 02. 2018FOTO: Mladá Pařížanka na svých snímcích zachycuje nejintimnější chvilky zamilovaných párů

Amazon má nyní na Pána prstenů celosvětová televizní práva a uvedl, že už spolupracuje s Tolkienovými dědici, obřím nakladatelstvím HarperCollins a s Warner Bros., na eposu, který má mít několik sérií. Jednání o odkupu práv byla anoncována již dříve a původně se myslelo, že seriál převypráví na větším prostoru Jacksonem zpracovanou trilogii. Vše je ale jinak.

Nový seriál, který bude zřejmě dostupný výhradně na Amazonu, bude totiž prequel a bude sestávat z nových příběhových linek, které budou dějově předcházet událostem Společenstva prstenu. Uzavřená dohoda zahrnuje také možnost vyrobit i potenciální spin-off série.

Foto: Deskbg

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život. Slečna Nikol vás vezme ve svém veřejném privatu na cestu kolem světa a splní i vaše nejhroznější představy. Pro chvíle, kdy už vás nedokáže rozčílit ani vlastní matka, manželka nebo partner, je tu slečna Nikol. Ta pani je zjevně rozbitá a u jejího jezevčíka se učil říkat Ř i Justin Beaver.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím