Legendární Spice Girls hlásí návrat – i s Victorií Beckham. Nová TV show i album je „na spadnutí“

14.11. - Co se děje

Podle informací britského bulvárního magazínu The Sun pracuje někdejší hvězda Spice Girls Mel C s bývalým managerem skupiny Simonem Fullerem na tom, aby dal skupinu v příštím roce opět dohromady. „Všech pět členek Spice Girls již od letošního léta vede tajnou domluvu ohledně znovuobnovení celého projektu a nakonec by vše mělo klapnout v roce 2018,“ uvedl pro The Sun zdroj, který si přál zůstat v anonymitě.

19. 02. 2018MODEL TÝDNE: Pablo Hernandez se kromě modelingu věnuje i herectví a hudbě. Také vás tento fešák španělsko-libanonského původu bere?

Spice Girls by se pak měly během příštího roku zapojit do řady společných projektů, mimo jiné by se mělo jednat o speciální televizní show a také zbrusu nové album. Překvapivé je přitom především to, že nakonec údajně se vším souhlasila i Victoria Beckham, která se vždy, když se o návratu skupiny na výsluní uvažovalo, držela spíše zpět. Nemluvě o tom, že právě ona, stejně jako Mel C, která evidentně come back iniciovala, zbývající trojici systematicky bránila v tom, aby mohla s někdejšími hity skupiny vystupovat. Nyní se ale zdá, že je všem svárům konec a dámy vyslyšely hlasy fanoušků (…a peněz) a skutečně se společně vrátí na podia.

13. 02. 2018Newyorský módní týden je v plném proudu! Co nejbláznivějšího zatím předvedl?

Naposledy se všechny Spice Girls – Victoria, Mel C, Mel B, Geri a Emma – sešly v roce 2012 při příležitosti zahájení olympijských her v Londýně. Ačkoliv nelze čekat, že by se Spice Girls vrátily do koncertního kolotoče, v jakém se pohybovaly v devadesátkách (ostatně, všechny mají svých osobních a pracovních povinností až nad hlavu), rozhodně se fanoušci mohou začít těšit na vlnu hudební nostalgie.

Zdroj: thesun.co.uk, metro.co.uk

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím