Víme, co je v ložnici důležité pro spokojený spánek!

13.11. - Co se děje

Kvalita, styl a pohodlí - takové je povlečení SCANquilt, které vnese do vašich domovů inspiraci, hravost a pohodu. Vybírat můžete z nejrůznějších vzorů vyvedených na kvalitních materiálech. Od nežehlivého SATÉNU, JERSEY a KREPU, až po hřejivý FLANEL, tradiční DAMAŠEK nebo oblíbenou HLADKOU BAVLNU.

16. 02. 2018Tapety mohou oživit interiér a posunout ho na vyšší úroveň. Jak ale na to?

Při výběru nepřehlédněte také kategorii DESIGN, kde jsou pro vás připraveny výrazné a atraktivní vzory, které udělají z vaší ložnice místo, kde budete rádi usínat, probouzet se a samozřejmě jen tak lenošit.

Preferujete teplé flanelové povlečení?

Spát pod přikrývkou ve flanelovém povlečení má nepochybně své kouzlo. Především v chladné místnosti během zimních měsíců vám bude krásně teplo. Příjemný pocit měkkosti a hebkosti dává flanelu vlasový efekt, který vzniká počesáním kvalitní bavlněné tkaniny. Dalším oblíbeným materiálem, díky němuž vám bude krásně teplo i v zimě, je povlečení VELUR, které je příjemně hřejivé a nezvykle hebké.

SCANquilt povlečení FLANEL 1417 1

Flanelové povlečení

Chcete okouzlit sexy saténem?

V nabídce naleznete dva typy bavlněného saténového povlečení podle stupně nežehlivosti. SATÉN je vysoce kvalitní tkanina v atlasové vazbě vyrobená z jemných přízí dlouhovlákné česané bavlny, která má nižší mačkavost a v porovnání s klasickými plátnovými tkaninami je splývavější a hladší. Při vypnutí po praní a sušení se velmi snadno žehlí, což už je jen takovým příjemným bonusem.

Nežehlivý SATÉN PLUS a SATÉN DESIGN patří k tomu nejkvalitnějšímu, co na www.scanquilt.cz nabízí. Vysoce hladká atlasová tkanina vytváří jemný přirozený lesk, speciální nežehlivá úprava zajišťuje nejvyšší schopnost regenerace vláken po vyprání, proto povlečení nevyžaduje při sušení v závěsu žádné žehlení.

15. 02. 2018Parťáka na cesty s vašimi výhrami ve Valentýnské soutěži nám bude dělat Volkswagen T-Roc

Pokud se chcete na možnosti výběru podívat podrobněji a přečíst si o materiálech více informací, navštivte www.scanquilt.cz

Zdroj: Scanquilt.cz

Advertorial

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím