Nová "fashion" kolekce sneakers - plejáda obludných kříženců bot s inspirací hor, skladišť a Star Treku

12.10. - Co se děje

Sneakersky jsou boty, které ve svém botníku má snad úplně každý. Čím nás ale překvapí nová „fashion“ kolekce pro toto období? Pokud má jít o fashion kolekci, člověk by očekával něco jednoduchého, luxusního, vyrobeného z drahých a kvalitních materiálů - no prostě něco, co bez námahy křičí "GLAMOUR!". Bohužel, pravda je tentokrát někde úplně jinde.

17. 03. 2018Začíná pražský týden módy! Co vám představí čeští návrháři a na jaké celebrity se můžete těšit?

Aktuální nabídka pro nadcházející podzim je jednoduše řečeno plejádou nevkusu a bizaru. Nová kolekce se nejspíše inspirovala horskými túrami, skladišti stavebnin a Star Trekem. Dohromady. Sneakersky působí dost robustně, což umocňuje vyšší podrážka. Mohlo by se zdát, že si na nohy obouváte Transformery. Což zní opravdu cool, ale rozhodně to tak nevypadá (VETEMENTS, ADIDAS by RAF SIMONS).

 

boty4

PRADA, BALENCIAGA či MARNI v nové kolekci naštěstí nejsou úplnými propadáky, ačkoliv boty i přes všechnu snahu nevypadají ani luxusně a ani zajímavě. Nejspíše by nebyl problém, představit si je na vlastní noze. Bohužel ale protože se jedná o přední světové fashion značky, rozhodně přináší obrovské zklamání pro nové sneakers zájemce.

16. 03. 2018ROZHOVOR: Začínající model Akim Boudjaoui: "Islám je mírovým náboženstvím, problém je, že existuje hodně primitivních skupin, které využívají Korán k tomu, aby mohly zabíjet nevinné lidi!"

Dalším přeludem v naší „Sneakers freak show“ jsou boty REEBOK. Sportovní značka, proslulá svou kvalitou a pohodlností, vsadila na infantilní potisky v podobě andílků lásky – Amorů. Nic proti nahým baculatým chlapečkům, ale máme říjen (nebude hochům zima?) a při představě, že brázdíme v těchto botách ponuré uličky podvečerní Prahy, asi bychom si připadali toršku nepatřičně (rozumějte - pedofilně).

 

boty3

MARNI vsadil na dvojí obutí, ale výsledek je opravdu matoucí. Působí to, jako byste si obyčejnou bílou sneakersku nacpali do trackingových balerín, v podstatě jde o „botu v botě“. Pro milovníky aut bychom to mohli přirovnat k SUV, které nacpete do sedanové limuzíny s podvozkem Jeepu.

boty6

Jediné sneakers, které vás přímo uhodí do očí, jsou ty od GUCCI. Klasický vzhled „obutý“ do duhové, metalické kůže. Ano, nejedná se o žádnou převratnou novinku, ale z této plejády „fashion“ kolekce vychází Gucci jako jasný vítěz. Co myslíte?

boty1

Zdroj: gaytimes.co.uk, gucci.com

Tomáš Boroš

Autor

Tomáš Boroš

Umělec s bohémskou duší, který se nebere až příliš vážně. Těžko se s ním pohádáte, ale lehce si z něj vystřelíte – na všechno skočí. Seriózní blázen a lidumil, co se neustále hledá, i když se nikdy nenajde. A ke všemu nedokáže rozeznat barvy. Zkrátka ztracený případ. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím