Advertisement

TREND: Závislost na gay seznamkách. Jak poznáte, že to s Grindrem už přeháníte? Zábavným způsobem se s tím vypořádává iniciativa #QuitGrindr!

12.10. - Co se děje

Někteří z nás jsou po ránu rádi (no, rádi je silné slovo), že se vyplazí z postele, a když se v práci poprvé polejou kafem, s úlevou zjistí, že si alespoň nezapomněli vzít kalhoty. V dnešní době jsou ale mnozí neuvěřitelně čilí: den zahajují zalogováním na sociální sítě a v koupelně si mobilem hned zkraje dne pořídí fotoknihu. Ne, vážně, před takovými patnácti lety nebylo úplně běžné, aby muž zahájil den tím, že si vyfotí penis v třiceti sedmi úhlech.

15. 03. 2018Při rozchodu zažíváte skutečný abstinenční syndrom. Jak se zbavit závislosti na expartnerovi?

Čím dál více gayů je ze seznamovacích aplikací typů Grindr a seznamování online už dost frustrováno a znechuceno, nemluvě o studiích, které ukazují, že seznamovací aplikace lidem nabourávají sebevědomí a činí je mnohem povrchnějšími a náročnějšími co se požadavků na ostatní týká. Jenže když ti znechucení konečně Grindr odinstalují, nevydrží bez něj moc dlouho a zase jej nainstalují. V takovém případě už poznáte, že je možná na čase s tím něco udělat. Protože velmi mnoho homosexuálních mužů se již stalo na seznamovacích aplikacích a náhodných sexuálních dobrodružstvích prakticky závislými.

13. 03. 2018Bizarní způsob, jak sami ničíme své romantické vztahy: Vztahová sabotáž je málo diskutovaný problém, který zabije mnoho lásek už v zárodku

S tímto fenoménem i nepěknými věcmi, se kterými se na Grindru setkáváme, chce bojovat instagramová iniciativa #QuitGrindr. Tu doprovází i blog, kde jsou k nalezení tipy, jak překonat závislost na Grindru - odinstalováním aplikace počínaje, "výukou" nového (běžného) způsobu života konče. Např. můžete zkusit hledat nové zvyky, kterými nahradíte neustále projíždění Grindru a rychlovky na toaletách, a svůj život jimi skutečně obohatíte.

Daná iniciativa se k celé věci snaží přistoupit nikoli mravokárně, nýbrž s humorem, a tak na webu najdete třeba obrázky Barta Simpsona, jak si fotí zadek, nebo výzvy „rozšiřujte svoje obzory, ne anální otvor“.

Foto: Instagram

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život. Slečna Nikol vás vezme ve svém veřejném privatu na cestu kolem světa a splní i vaše nejhroznější představy. Pro chvíle, kdy už vás nedokáže rozčílit ani vlastní matka, manželka nebo partner, je tu slečna Nikol. Ta pani je zjevně rozbitá a u jejího jezevčíka se učil říkat Ř i Justin Beaver.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím