VIDEO: Popová ikona Cher a rapper Future se zapojili do „všeobjímající“ kampaně GAP. A ve spotu (dělají, že) zpívají“!

14.09. - Co se děje

Pokud nejste zrovna zarytými fanoušky popové star Cher a nesledujete její Twitter (který rozhodně stojí za pozornost, jelikož konkrétně s Donaldem Trumpem se zpěvačka vůbec nepáře), troufáme si říci, že minimálně v ČR je povědomí o jejích aktivitách aktuálně na bodu nula. Ovšem - stejně jako Lassie - se vrací i Cher! A to rovnou v „duetu“ s americkým rapperem Futurem a coverem hitovky z roku 1969, Everyday People. Ovšem nejedná se o jen tak ledajaký duet – spolupráce mezi oběma umělci byla totiž iniciována společností GAP, která výsledek použila ve své nové reklamní kampani.

15. 02. 2018Britney Spears slaví 20 let na výsluní. Nyní zabodovala v prestižní anketě a zařadí se po bok Elizabeth Taylor či Cher

„Bylo fantastické spolupracovat s někým, kdo se pohybuje ve stejné branži jako já, ale má naprosto odlišné zkušenosti a zázemí,“ popsal Future spolupráci s Cher. „Naše láska k hudbě nás opravdu spojila, Cher je skvělá umělkyně a legenda,“ dodal. Sama Cher zkonstatovala, že vlastně zpočátku vůbec netušila, kdo Future je. „Sice jsem nevěděla, kdo Future je, ale bylo mi jasné, že bude velká zábava pracovat s někým, kdo je naprosto odlišný než já, kdo je mladý a skutečně talentovaný,“ shrnula.

02. 02. 2018Je pivo sexistický nápoj, nebo jenom vidíme sex i tam, kde není?

GAP se přitom v nové kampani Meet Me in the Gap zaměřuje na překlenutí kulturních rozdílů, tedy v tomto případě je spolupráce Cher s rapperem rozhodně naprosto namístě. „Tento projekt je oslavou toho, co nelze uměle vytvořit, ale co vznikne, když se lidé dají dohromady a zjistí, že je více věcí spojuje než rozděluje,“ uvádí GAP v oficiálním prohlášení. „Práce s Cher měla skvělou dynamiku a cítili jsme, že děláme něco, co nás oba mnohonásobně přesahuje, GAP nejenže spojuje dohromady různé kultury, ale spojuje všechny hudbou a stylem. Je to celé skutečně o běžných lidech,“ uzavřel Future.

Podívejte se na video a posuďte sami, jak se dvojici podařilo zamakat na hitu původně od Sly and the Family Stone….

Zdroj: out.com, gaytimes.co.uk

 

Mirka Dobešová

Autor

Mirka Dobešová

Díky travesti sudičkám, s nimiž si je vzájemně stále v patách (a ráda si od nich půjčuje nejen kosmetiku, ale i šaty), miluje všechno trans a queer. Určitou obsesi má pro Londýn, Costu, West End a hlavně Priscillu, královnu pouště.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím