FOTO: Jak vypadá lesbická svatba celebrit? Podívejte se na dojemné snímky z veselky známé herečky a tanečnice

14.09. - Co se děje

Svatby gayů mívají co do odění ženichů v drtivé většině případů podobný ráz. Chlapi volí oba obleky nebo smokingy. Byť kdyby se občas někdo hecnul a vzal si pánskou sukni, bylo by to zábavné a pravděpodobně i docela slušivé. U leseb to však se svatebními outfity tak jednoznačné není a ne všechny nevěsty si berou klasické svatební šaty. Ruku na srdce, kdyby některé z nás šly do vysokých podpatků a vlečky, ke své vyvolené by nedošly, ale doletěly nebo se musely doplazit. Na šaty totiž mnohé nejsme zvyklé a moc se v nich necítíme. Proto není ničím neobvyklým, že obě nevěsty mají kalhotový kostým či dokonce přímo oblek. Snad nejčastější je možná překvapivě kombinace, kdy jedna z páru má klasické šaty a druhá na ni čeká u oltáře v kalhotách. Právě takovou podobu měla tuto sobotu hvězdná lesbická svatba v South Lake Tahoe v Kalifornii.

18. 02. 2018Kdo vystoupí na královské svatbě prince Harryho a Meghan Markle? Bude to Sam Smith nebo Ed Sheeran?

Herečka a zpěvačka Mollee Gray (na snímcích v klasických svatebních šatech) si vzala svou dlouholetou přítelkyni, známou choreografku, Jeku Jane a o momentky ze svého šťastného dne se dámy podělily na sociálních sítích.

Šestadvacetiletá herečka a tanečnice Mollee Gray, kterou můžete znát třeba z Muzikálů ze střední nebo z tanečních reality show, se svěřila, jak je ze svazku nadšená. „Nemůžeme se dočkat života jako manžel(ka) /v originále ´hersband´/ a manželka,“ neodpustila si slovní hříčku narážející na poněkud chlapečtější vzhled a přístup své nastávající Mollee. Jeka Jane byla ovšem také naměkko, což je patrné ze snímku, kde fotograf zachytil její výraz, když spatřila svou nevěstu, jak k ní kráčí uličkou.

16. 02. 2018Láska v moderní době: Dva gayové se poznali na Twitteru, a tak se vzali… přímo v Twitteru. I sliby měly limit počtu znaků

Pár se zná od roku 2009, ale dohromady se dámy daly až v roce 2013. Jane požádala svou vyvolenou o ruku prvního dubna 2016, když v rámci překvapení sezvala do LA celou její rodinu a přátele. Mollee řekla ano a radostné následky si již můžete prohlédnout sami níže.

Foto: Instagram

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život. Slečna Nikol vás vezme ve svém veřejném privatu na cestu kolem světa a splní i vaše nejhroznější představy. Pro chvíle, kdy už vás nedokáže rozčílit ani vlastní matka, manželka nebo partner, je tu slečna Nikol. Ta pani je zjevně rozbitá a u jejího jezevčíka se učil říkat Ř i Justin Beaver.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím