Array ( [0] => YouTube )

Pozdvižení ve světě HIP HOPU: Známý rapper se nečekaně vyoutoval jen pár dní po coming outu jiné popové hvězdy

11.08. - Co se děje

Slavný rapper Eminem se vyoutoval jako homosexuál. Stalo se tak ve filmu Interview a nebylo to doopravdy. A byla to celkem legrace. Ve světě hip hopu jsou interpreti soudě dle jejich videí často přitahování zejména vozy značky Lamborghini, kuklami, nečekanými nesmyslnými výbuchy, neexistující závistí okolí, ulicí a trpí Tourettovým syndromem. Nicméně tato scéna nyní zažila i jeden skutečný coming out. Jako bisexául se vyoutoval dvacetiletý americký rapper Lil Peep.

22. 09. 2017ROZHOVOR: Sexy fotograf a kadeřník Roman Kesl: "To, že jsem gay, jsem v Čechách přes deset let tajil, i když jsem žil v zahraničí oficiálně s mužem!"

Nešel na to nějak tajnosnubně, prostě na Twitteru napsal: „Ano, jsem bisexuální.“ A později dodal: „Kdo chce pusu?“. Fanoušci na jeho sdělení reagovali vesměs pozitivně a někteří byli ochotni přijmout i jeho líbací nabídku.

22. 09. 2017Drsný život bisexuála Lukyho Vocáska: "Před nedávnem zemřel můj bývalý přítel, kterého stále miluju. Nemůžu se s tím smířit!"

Lil Peep, skutečným jménem Gustav Ahr, se pyšní 112 tisíci sledujících na Instagramu a 82 tisíci na SoundCloudu. Jeho hudební projev bývá popisován jako “post emo” nebo “new emo”.
Tento coming out přichází jen několik dní poté, co se jako bisexuální vyoutovala popová senzace devadesátých let - zpěvák Aaron Carter.

Foto: Instagram.com

Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život. Slečna Nikol vás vezme ve svém veřejném privatu na cestu kolem světa a splní i vaše nejhroznější představy. Pro chvíle, kdy už vás nedokáže rozčílit ani vlastní matka, manželka nebo partner, je tu slečna Nikol. Ta pani je zjevně rozbitá a u jejího jezevčíka se učil říkat Ř i Justin Beaver.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím