Christina Aguilera má mrazivě skvělý videoklip

18.10. - Co se děje

Christina-Aguilera-Your-Body

Čeká zpěvačku návrat zpět na výsluní? Nový videoklip k songu Your Body je víc než nadějným příslibem.

Pokud čekáte nějakou hlubokou myšlenku nebo poselství měnící svět, tak se o tuhle novinku ani nezajímejte. Jestli se ale „jen“ chcete pobavit, jste na správné adrese.

Víc než hrst originálního černého humoru, ze kterého mrazí, celkem chytlavý song a k tomu opravdu spoustu růžové, přesně takový je nový videoklip Christiny Aguilery k písni Your Body. 

Více: P!NK řekne pravdu o lásce

Christina Aguilera se veze na vlně retra a ukazuje přesně to, co do Ameriky očekáváte, look barbíny, přívěsy, obrovská auta, atmosféru zapadákova kdesi na středozápadě a k tomu hned několik opravdu sexy kluků. Ti ale neskončí moc dobře... Víc však prozrazovat nebudeme, protože byste přišli o opravdu zajímavé okamžiky překvapení při sledování klipu.

Your Body sice nedosahuje na singl Not Myself Tonight, který se jako jediný prosadil z nepříliš úspěšného alba Bionic, ale rozhodně stojí za pozornost. Navíc je dobrou předzvěstí toho, že Christinu Aguileru i její fanoušky čekají lepší časy a dobré nové album.

christina-aguilera-your-body-2

christina-aguilera-your-body-ftr

0
Redakce

Autor

Redakce

Banda lidí, kteří se na svět dívají velmi liberálním pohledem a s otevřenou myslí. Každý z nás je jiný, snahu hájit rovnost a rovnoprávnost máme všichni společnou. 

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím