Zpěvák Honza Bendig natáčí v Tunisu nový klip. Máte se na co těšit!

09.06. - Co se děje

Oblíbený romský zpěvák Jan Bendig, který zazářil v Superstar a od té doby se z veřejného života neztratil, natáčí jeden klip za druhým.

18. 01. 2018Hvězda filmu Špindl — David Gránský — plánuje v soukromí velký krok!

Momentálně vycestoval do slunného Tunisu, kde natáčí svůj nový klip k duetu s Markétou Konvičkovou. Výběr partnerky pro duet byl zcela jistě správný, nejen, že vizuálně vypadají dokonale kontrastně, ale zpěvačka ukázala v úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas nepopiratelný pěvecký i herecký talent.

Honza o natáčení pravidelně informuje na sociálních sítích, kam postuje i nejrůznější fotografie, které byste si neměli nechat ujít, pokud vás práce a osobní život tohoto zpěváka zajímá.

18739209 1546957785338460 441119818564435119 o

"Natáčíme na těch  nejkrásnějších a nejlepších místech v Tunisu. Máte se opravdu na co těšit," slibuje nezapomenutelný hudební i vizuální zážitek Bendig.

Bude se jednat o pokračování videoklipu k písni Bloudím, která patří mezi zpěvákovy nejoblíbenější a nejvydařenější.

S mladíkem odletěl natáčet celý tým, který čítá více než deset lidí a dle zpěvákových slov si tam hodlají všichni užít. 

17. 01. 2018Co je to vlastně "gay lifestyle"? Iluze, mystifikace, nebo nálepka arogantní společnosti?

"Jsem tu už druhý rok po sobě a vážně si to tu nemůžu vynachválit. Spousta z vás se mě ptá, jestli nemám strach z teroristického útoku a já můžu říct, že se fakt nebojím. Podobné události se teď mohou stát kdekoliv na světe," nabádá Bendig lidi, aby se nebáli cestovat.

Zdroj: Facebook.com

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím