VIDEO: Začít víkend s tričkem na sobě? V žádném případě!

19.05. - Co se děje

To, že patříte mezi obyvatele tzv. západního civilizačního okruhu, vás od třetího světa prakticky nijak neodlišuje. Každý den je boj o přežití. Mrzký plat, agresivní nadřízený, obíhání úřadů, každotýdenní strasti a slasti v jedné z mnoha náleven.

15. 12. 2017Kevin Spacey si přestal střežit soukromí a přiznal, že jeho vyoutování bylo nezbytné!

Když máte ale pod čepicí, můžete se přihlásit do některé ze stovek reality show, kde po boku stejně „obdařených“ spoluobčanů bojujete o mrzkou částku. Kruh se uzavírá.

Ještě je tu ale jedna úniková cesta. Seriály. Romantické, erotické i ty mýdlové, bez seriálů by naše kultura byla notně ochuzena. Ve Spojených státech v současnosti frčí sci-fi dílo ‚Outlander‘, které diváka zavede do hrůz 2. světové války a neméně hrozného období Velké francouzské revoluce.

11. 12. 2017ROZHOVOR: Mladý herec ze seriálu Ulice Jaroslav Blažek: "Moje role Bruna se rozroste, přijde mnoho zápletek, takže se diváci mají na co těšit!"

A právě zde hraje i Sam Heughan, 37letý skotský herec. Oslím můstkem se dostáváme k tomu, po čem prahneme celou dobu – ukázat vypracovaného Skota v celé jeho (polo)nahé krásy. Tak tedy – hleďte.

Přejeme pěkný víkend!

Zdroj: attitude.co.uk

Tomáš Soukup

Autor

Tomáš Soukup

Student, blížící se do cílové pásky. Klavírista samouk, který sotva přečte noty. Vyznavač dobrého jídla i pití; skvělé hudby i literatury. Neumí sám sebe zařadit - nejen v rámci mnoha škatulek, ale často ani co do svých životních postojů a snů. Zkrátka další z mnoha.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím