Syn Michaela Schumachera promluvil o vztahu s otcem a jeho vyhlídkách do budoucna!

19.05. - Co se děje

Je to sice neuvěřitelné, ale od nehody automobilového závodníka Michaela Schumachera už uběhly celé tři roky. Ten v prosinci roku 2013 skončil po vážném zranění na sjezdovce ve francouzských Alpách ve velmi těžkém stavu v nemocnici.

01. 08. 2016Olympionika Daleyho po olympiádě v Riu čeká sňatek s partnerem – a dvojice už plánuje dokonce i rodinu

Bohužel jeho stav se nepodařilo stabilizovat a v menších obměnách je již tři roky téměř stejný. Lépe řečeno, stejně vážný.

Rodina závodníka se obrnila mlčením a o Michaelově zdravotním stavu nepodávají žádné informace. Fanoušci a všichni lidé, kteří drží Schumacherovi palce, se tak dozví čas od času novinky pouze od známých rodiny a to ještě jen tehdy, když něco vypustí do éteru.

2297605 formule schumacher syn mick

Teď ale udělal výjimku syn legendárního automobilového závodníka a pro německý portál Bravo.de se svěřil se svým vztahem k němu.

„Můj otec je pro mě vzorem. Je nejlepší, můj idol. Chci být mistr světa Formule 1 jako on. To chce ale asi každý závodník,“ prozradil Mick, který je prozatím pouze pilotem Formule 3.

31. 03. 2017Odkaz George Michaela žije dál. Zpěvákova podobizna byla vydražena za 580 tisíc dolarů, výtěžek putuje na pomoc lidem s HIV/AIDS

Věříme, že se mladý talent vydá úspěšně v otcových šlépějích a už teď se těšíme, kolik trofejí vybojuje a udělá tím celé rodině v této tíživé situaci radost.

Zdroj: Pinterest.com 

0
Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím