Syn Michaela Schumachera promluvil o vztahu s otcem a jeho vyhlídkách do budoucna!

19.05. - Co se děje

Je to sice neuvěřitelné, ale od nehody automobilového závodníka Michaela Schumachera už uběhly celé tři roky. Ten v prosinci roku 2013 skončil po vážném zranění na sjezdovce ve francouzských Alpách ve velmi těžkém stavu v nemocnici.

20. 03. 2018ROZHOVOR: Milovník adrenalinu Robin Doležel: "Nejsem fanoušek politiky, ale myslím, že je jedno, kdo je zrovna u moci. Vždycky to totiž vypadá stejně – na prd!"

Bohužel jeho stav se nepodařilo stabilizovat a v menších obměnách je již tři roky téměř stejný. Lépe řečeno, stejně vážný.

Rodina závodníka se obrnila mlčením a o Michaelově zdravotním stavu nepodávají žádné informace. Fanoušci a všichni lidé, kteří drží Schumacherovi palce, se tak dozví čas od času novinky pouze od známých rodiny a to ještě jen tehdy, když něco vypustí do éteru.

2297605 formule schumacher syn mick

Teď ale udělal výjimku syn legendárního automobilového závodníka a pro německý portál Bravo.de se svěřil se svým vztahem k němu.

„Můj otec je pro mě vzorem. Je nejlepší, můj idol. Chci být mistr světa Formule 1 jako on. To chce ale asi každý závodník,“ prozradil Mick, který je prozatím pouze pilotem Formule 3.

20. 03. 2018Promiskuita mezi gayi? Ani náhodou! Díky změnám ve společnosti většina z nich touží po manželství a stálém a věrném partnerovi

Věříme, že se mladý talent vydá úspěšně v otcových šlépějích a už teď se těšíme, kolik trofejí vybojuje a udělá tím celé rodině v této tíživé situaci radost.

Zdroj: Pinterest.com 

Petra Járková

Autor

Petra Járková

Vystudovala Literární akademii, obor tvůrčí psaní a mediální komunikace, kde získala titul MgA. Poté pracovala několik let v největším vydavatelství v naší zemi jako redaktorka, reportérka a PR specialistka. Miluje dobré jídlo, pití, cestování, společnost a drby. Nyní je však jejím největším koníčkem malá dcera Laura.

E-shop

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informacíSouhlasím