10 důvodů, proč si dopřát dovolenou v Karlových Varech!

10 důvodů, proč si dopřát dovolenou v Karlových Varech!

Pokud váháte, kam vyrazit na dovolenou a nechce se vám opouštět naši krásnou zemi, pak zavítejte do Karlových Varů. Toto jedinečné město během léta žije…
Redakce Redakce Autor
18. 6. 2018

Pokud váháte, kam vyrazit na dovolenou a nechce se vám opouštět naši krásnou zemi, pak zavítejte do Karlových Varů. Toto jedinečné město během léta žije bohatým kulturním programem, takže se v něm rozhodně nebudete nudit.

<Path> FOTO: Colton Haynes si užívá dovolenou. V měsíčním světle se vystavil zcela nahý!Zdroj:

Wellness pobyty

Pokud si chcete na dovolené také trochu odpočinout, pak jsou Karlovy Vary to pravé. Nabízejí totiž desítky wellness balíčků vysoké kvality, které vám pomohou opět načerpat energii a to ať už před náročným večírkem, po něm, nebo klidně jen proto, že si to zasloužíte.

Procházky po kolonádě

Neznáme jiné české město, které má krásnější kolonádu. Umíte si představit být ve Varech a neudělat si společnou selfie s kamarády před jednou z krásných budov právě na ní? Nezapomeňte při té příležitosti ochutnat také některý z patnácti zdravých pramenů.

Museum Jana Bechera

Jste milovníky Becherovky, která je z legrace považována za jeden z karlovarských pramenů? Tento tradiční český likér vyráběný od roku 1807 je známý po celém světě. Schválně, kdo pozná všech 20 bylin, které se ukrývají v tajném rodinném receptu na výrobu Becherovky? Vše se dozvíte v právě v Museu Jana Bechera.

Mezinárodní filmový festival

Největším hřebem sezóny je bezesporu MFFKV, který každý rok udělá z poklidného lázeňského městečka hollywoodský bulvár. Desítky herců a režisérů, nepřeberné množství zajímavých filmů, které v multiplexu nikdy neuvidíte, desítky světových premiér, to vše vás během pár dní může čekat.  A hlavně si vychutnáte neskutečnou atmosféru tisíců diváků. Kdo nezažil, nepochopí!

České sklo

Už od roku 1893 dodává největší česká sklárna Moser do světa luxusní křišťálové sklo. Vy můžete v Karlových Varech navštívit mimořádnou exkurzi a poznat, jak se vyrábí tradiční sklo, které má své místo na mnoha královských stolech po celém světě.

Karlovarské podzemí

Nebojte, nestraší tam, ale během exkurze můžete na vlastní oči vidět, odkud vyvěrají slavné minerální prameny, které jsou pro toto město asi nejtypičtější.

1/2 maraton

Jste sportovní nadšenci a běh patří mezi vaše koníčky? Pak překonejte své maximum na nejmladším českém závodu série RunCzech, který je dokonce oceněn zlatou známkou IAAF.

Noční život

Ve Varech to prostě v průběhu léta žije, takže pokud si budete chtít užít pánskou jízdu se vším všudy, tohle město vám dá neskutečné množství příležitostí. Bary, kavárny, restaurace, diskotéky i noční kluby jsou otevřeny pro každého z vás.

Areál Rolava

Volnočasový areál Rolava je to pravé místo pro vaše fyzické vyžití. In-linová dráha, koupaliště, dětské hřiště, 4 tenisové kurty, obří šachy a mnoho dalšího. Vše, co budete potřebovat si navíc můžete přímo na místě zapůjčit.

<Path> 5 důvodů, proč je Madrid nejlepší gay destinací v EvropěZdroj:

Snadná dostupnost

Pokud jste z Prahy a okolí, je pro vás jistě rozhodující i fakt, že jste ve Varech za necelé dvě hodinky a nemusíte se trmácet celý den přes celou republiku.

Zdroj: Infocentrum Karlovy Vary Advertorial

Populární
články

Již téměř rok má nového přítele, soukromí si ale snaží chránit
LIDÉ

Monika Bagárová velmi otevřeně o soukromí i o práci: Nikdy jsem nepoznala zásadovějšího chlapa, řešíme společnou budoucnost

Autor: Albert Prokop
Život je krátký a je třeba si ho naplno užít. To dle některých s dětmi není možné
TĚLO & MYSL

„Podstoupit vasektomii bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. Přátelé mi závidí tu odvahu,“ tvrdí Jiří. Co ho k jeho rozhodnutí vedlo?

Autor: Mirka Dobešová
Jak navnadit a uspokojit ženu?
HOT!

Jak navnadit a uspokojit ženu? Umělá inteligence poskytla návod i seznam pomocných vět: Co říkat a co rozhodně nezmiňovat?

Autor: Irena Piloušková
Zalando představilo krásný květnový projekt plný lásky
LIDÉ

Měsíc lásky je u manželů Honzy a Kuby nejen v květnu. Jak dopadli v malém vztahovém kvízu?

Autor: Irena Piloušková
Zalando se inspirovalo měsícem lásky a nafotilo s Honzou a Kubou krásnou sérii fotografií
LIDÉ

Měsíc lásky ještě nekončí! O společných zájmech a tajemství dlouhodobého vztahu jsme si povídali s Honzou a Kubou. Inspirujete se?

Autor: Irena Piloušková
Sora je původem z Jižní Koreje
LUI BODY

Trápí vás pleš? Přirozeně vypadající řešení jsme probrali se zakladatelkou studia, které se zaměřuje na mikropigmentaci

Autor: Irena Piloušková
A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou
TĚLO & MYSL

Smíření hetero lidí s LGBT+ populací: Velké díky většině! A pojďme se kamarádit, nenávist a předsudky stranou

Autor: Albert Prokop
V době starověkého Řecka a Říma byly  homosexuální akty ve společnosti běžné
LIDÉ

Stejnopohlavní sex, chlapci vychovávaní jako dívky i osoby „dvojí duše“ – naši předci jinakost přijímali. Kde se vše zvrtlo v nenávist?

Autor: Mirka Dobešová
Auto už nám dokáže připravit i oběd
CESTOVÁNÍ

Budoucnost, o které nesnil ani Jules Verne: Z elektromobilu se stala pojízdná powerbanka

Autor: Michal Černý
Luxusní dýhování pokračuje jako obložení za televizí
Living 2023

Tajemství dokonalého interiéru? Jednota a propojenost. „Začněte u dveří,“ radí designerka

Autor: Martin Lyko

E-Shop