I hotel se může stát destinací. Hotel Faro je skutečným rájem na zemi

Když plánujeme zaslouženou dovolenou, obvykle si vybereme destinaci podle toho, co nás láká – podle památek, přírodních krás, nekonečných písečných pláží a podobně. A následně si vybereme nějaké vhodné ubytování. Jsou ale případy, kdy se vyplatí zvolit opačný postup a naplánovat si destinaci právě podle vybraného hotelu, který nás zaujal. Jedním z takových míst je i Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, který najdete na ostrově Gran Canaria v blízkosti legendární pláže Playa de Maspalomas.

Pokud je pro vás důležité, abyste se na dovolené cítili jako v bavlnce, tedy luxusně a komfortně, pak právě vám přinášíme horký tip na nedávno otevřený hotel na Kanárských ostrovech. Jeho design, vybavení i služby vás nepochybně nadchnou tak, že jeho lokaci přímo u pláže na jednom z nejhezčích evropských ostrovů budete brát jen jako nepodstatný, ač velmi příjemný, bonus. Mluvíme konkrétně o Hotelu Faro, a Lopesan Collection Hotel, který své jméno dostal díky blízkosti ikonického majáku Faro de Maspalomas. Hotel navíc patří k síti hotelů Lopesan, které jsme si v posledních letech v redakci velmi oblíbili!

Každý můj pobyt na Kanárských ostrovech byl spojený s Lopesan Hotel Group – a to díky skvělé zkušenosti z mého hned prvního pobytu,“ vysvětluje náš redaktor Jan Witek, který měl příležitost Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, navštívit v průběhu letošní Maspalomas Pride, kde pracoval na reportáži. Od té doby nám o hotelu vyprávěl tak intenzivně, že se tam postupně chystá celá redakce!

Právě Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, mě z hotelů této sítě nadchl nejvíce. Mimo jiné i proto, že vám zde dokáží splnit i ta přání, o kterých ani netušíte, že si je přejete,“ básní Honza. Čím přesně ho tento hotel zaujal? Především si ho získalo už samotné uvítání v hotelu skládající se z welcome drinku, čokoládové bonboniéry a především pohodlné postele! To by ale na nekončící pochvalné ódy nestačilo. Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, toho svým hostům nabízí mnohem více.

Maspalomas na Kanárských ostrovech – místo, kde jsou heterosexuálové menšinou12. 5. 2022

Po příjezdu se totiž hostům věnuje Guest Experience Manager, který je informuje o všech službách a exkluzívních zážitcích a výhodách, které si mohou hosté dopřát. Hosté si tak mohou svůj pobyt v hotelu přizpůsobit svým potřebám a pobyt zde se rázem promění v nezapomenutelnou dovolenou snů. V luxusních designových pokojích však tyto zážitky teprve začínají. Byla by proto škoda nevyužít například jeden ze tří bazénů, z nichž ten hlavní je v zimních měsících vyhříván. Pokud tedy rádi cestujete v zimních měsících za teplejším počasím, nemusíte se bát, že se na bazén budete dívat pouze skrze okna svého pokoje.

Postaráno o vás bude i po gastronomické stránce. Snídaně a večeře si můžete vychutnat v Ocean Buffet, kde vám nabídnou široký výběr mezinárodní kuchyně i místních tradičních pokrmů. Dále zde najdete a la carte restauraci Palocortado, kde se soustředí na to, aby každé jídlo zde podávané bylo požitkem pro všechny smysly. Do restaurace se navíc dostanete i přímo z pláže, takže se nemusíte bát, že by vám při venkovní relaxaci u oceánu vyhládlo. Nechybí samozřejmě ani několik barů.

Náročnější klienti ocení Blue Marlin Ibiza Sky Lounge, odkud mohou sledovat ty nejkrásnější západy slunce za poslechu avantgardních DJských setů se skleničkou v ruce a s pokrmy od světově proslulých šéfkuchařů. Každý zde prožitý západ slunce se tak snadno stane jedním z nejkrásnějších zážitků vašeho života. Nutno také říci, že Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, je doporučován zejména hostům cestujících bez dětí. Co k tomu dodat? Jde o skutečný ráj?

Zdroj: Lopesan