Sothys Homme: Pánové, nechte se hýčkat bohyní!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Sothys/ Se svolením

Sothys Homme: Pánové, nechte se hýčkat bohyní!

Kosmetika a důkladná péče o tělo již dávno není jen výsadou žen. Téměř všechny značky dnes nabízí produkty se zaměřením na specifickou mužskou stavbu těla, myšleno např. jiný typ kůže či vlasů. Nejde ale jen o produkty, v nabídkách se též objevují doplňující wellness procedury a kosmetická ošetření, které v současné stresové době dokáže již málokdo odmítnout. V následujícím povídání si tak představíme značku SOTHYS, jež patří ke špičkám v oboru, a její aktuální kosmetický balíček pro muže.
Michal Černý Autor
15. 6. 2023

Ještě než tak učiníme, podívejme se lehce do minulosti na to, jak vůbec značka SOTHYS přišla ke svému neobvyklému jménu a co všechno má za desetiletí své existence za sebou.

 

Poznej minulost a tím procítíš přítomnost

Sothys – takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu. Podle starověké mytologie byla Sothys nejjasnější hvězdou na obloze a objevovala se za jasných egyptských nocí jako klenot mezi všemi klenoty. Ale nejen lidé byli fascinováni jejím třpytem a krásou. Dle legendy v dobách, kdy se bohové radovali, trpěli a milovali jako pozemšťané, panovala vášeň, nenávist, láska, zlost, žárlivost a pomsta i mezi hvězdami a planetami.

Tipy redakce

Jedné noci potkal Saturn tuto ještě mladou hvězdičku a hluboce se do ní zamiloval. Ani Venuše se mu nezdála tak nádherná a krásná, což ji velmi znepokojilo, a protože byla velmi žárlivá, rozhodla se vykonat pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla řetězy, které napnul Saturn, aby přitáhl a sevřel Sothys do svého náručí. Ta se zřítila z oblohy a navždy zmizela. Saturnovi tekly slzy bez ustání po čtyřicet dní nocí a zaplavovaly zemi a byly tak snad příčinou potopy světa.

Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – firma SOTHYS PARIS.

Hvězda, která opět září

Bylo to v roce 1946, kdy založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry.

Salon prošel během let řadou změn a dodnes reprezentuje exkluzivní značku SOTHYS na nejvyšší úrovni. V roce 1966 zakoupila pařížský salon krásy rodina Masů. Původně vlastnila lékařský podnik v Principauté de Monaco, takže Bernard Mas vyrůstal v atmosféře, kde byly dennodenně vedeny vášnivé diskuze o farmaceutických a parafarmaceutických novinkách. Pocházel z prostředí, v němž vědci a chemici horlivě objevovali možnosti, které v 50. letech nabízel kosmetický průmysl.

<Path> Vytříbený pánský styl: Pro skvělý vzhled není třeba „skvělé“ tělo, zlatá kreditka a ani přehled o trendech. Jak tedy na věc?Zdroj: businessinsider.com, washingtonpost.com, shisabrand.com, generationiron.com, effortlessgent.com, staiy.com, ethanmen.com, primermagazine.com

Protože byl přesvědčen o budoucnosti kosmetiky ve zkrášlujících centrech, rozhodl se získat stálé místo na trhu s exkluzivní kosmetikou a vybudoval moderní firmu specializovanou výhradně na kosmetiku pro profesionální využití. Od roku 1969 se tak postupně rozvíjela kosmetická firma na celosvětové úrovni a SOTHYS se tak zaslouženě stala rodinnou firmou mezinárodního charakteru.

V roce 1971 došlo k vybudování reprezentativního centra v městě Meyssac na jihu Francie. O pět let později se přestěhovala veškerá administrativa do nového sídla v Brive, regionu Corréze v jihovýchodní Francii. Ke kanceláři vedení se postupně přidružily vědecké a výrobní laboratoře. Od 70. let vznikaly první filiálky SOTHYS Paris v Evropě.

V současnosti je najdete téměř ve všech zemích Evropské Unie. V roce 1982 vznikla sesterská firma v Miami na Floridě, která zásobuje trh na americkém kontinentu. Od roku 1985 existuje pobočka v Singapuru pro asijský trh.

V roce 1988 proběhla rozsáhlá modernizace firmy a provoz byl slavnostně znovu zahájen bývalým francouzským prezidentem Jacquesem Chiracem. SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště. Dnes na společnost dohlíží třetí generace rodiny Masových – Frédéric a Christian Masovi a prestižní adresa na pařížském Faubourg Saint-Honoré stále reprezentuje kosmetický salon, stejně jako tomu bylo od počátku.

SOTHYS HOMME – dotek starověké bohyně

Sothys Homme je nová pánskou řada, která vznikla ve spolupráci s prestižním módním jménem Eden Park. Tato exkluzivní spolupráce dvou francouzských společností přináší nové dimenze umění žít ve francouzském stylu, symbolizující eleganci, náročné standardy a pařížskou módu.

Nová řada se zaměřuje na péči o mužskou pokožku a přináší širokou paletu produktů a ošetření, které zdůrazňují mužnost a dodávají bezkonkurenční pocit elegance.

Partnerské salony Sothys přinášejí nezapomenutelný zážitek prostřednictvím jedinečné a energizující procedury, která je přizpůsobena potřebám mužské pleti. Toto exkluzivní obličejové ošetření je navrženo tak, aby poskytlo obnovu a osvěžení pleti, a zahrnuje několik kroků, které jí dodají novou vitalitu.

Procedura začíná důkladným čištěním pokožky, které odstraní nečistoty a připraví pleť na další kroky. Následuje peeling, jenž odstraní odumřelé buňky a zanechá pokožku hladkou a jemnou. Po speciální masáži je aplikována maska na míru, která je vybrána na základě individuálních potřeb pleti.

Značka Sothys si také uvědomuje potřeby mužů, kteří preferují tělová ošetření. Proto s jedním takovým, jenž je zaměřeno na mužskou pokožku, přichází. Toto ošetření umožní ponořit se do dokonalého pocitu relaxace a nepopsatelné harmonie. Oslnivé citrusové vůně, opojné pižmové tóny a uklidňující dřevité vůně vytvářejí senzorický zážitek, který jistě potěší všechny smysly.

Kromě ošetření v salonu je k dispozici i široká nabídka produktů Sothys Homme, které můžete používat doma.

Mezi produkty této řady najdete pánský sprchový gel na tělo a vlasy, který okamžitě čistí a osvěžuje vaši pokožku a vlasy a zanechává je vonící po citronech, pižmu a dřevě. Gel je navržen tak, aby vyhovoval všem typům pleti a vlasů.

<Path> Nejčastější mýty o úbytku testosteronu z ordinací sexuologů!Zdroj:

Dále je zde mycí gel na obličej, který jemně čistí pokožku od nečistot a zanechává ji svěží a oživenou díky výtažku z aloe vera. Nositelé vousů také ocení jeho pomoc při jejich holení a tvarování.

Pro hydrataci a boj proti stárnutí pleti je k dispozici hydratační anti-âge fluid. Tento výjimečný produkt dodává hloubkovou hydrataci a pomáhá redukovat jemné linky a vrásky, zatímco zlepšuje pevnost pokožky. Jeho unikátní receptura umožňuje využití jako denní i noční krém, což ho činí nezbytnou součástí pánské kosmetické rutiny. 

Pro všestranné použití je určen víceúčelový suchý olej 3v1, jehož složení vám umožní péči o obličej, vousy a tělo pomocí jednoho produktu, což je pro muže naprosto ideální řešení. Lehká a nelepivá textura navíc umožňuje snadné a pohodlné použití bez zanechání mastného filmu na pokožce.

Tipy redakce

Jako „sladká“ tečka na konec nesmí chybět Eau fraîche Sothys, vůně na tělo a vlasy se silným a smyslným vyjádřením mužné elegance.

Sothys Homme – nová pánská řada od značky Sothys Paris, je k dispozici od 5. června pouze v partnerských salonech Sothys. Blíže prozkoumat si uvedené produkty lze na webových stránkách společnosti SOTHYS, kde samozřejmě najdete i nespočet dalších produktů na výběr.

Exkluzivita jako symbol kvality

Na závěr je dobré zmínit, že výhradním dovozcem luxusní francouzské kosmetické značky SOTHYS Paris pro Českou republiku je společnost ELEGANCE s.r.o., která již od roku 1993 pomáhá v České republice svým klientům zbavit se dlouhodobých problémů a zvedat tím jejich sebevědomí.

Společnost věří, že maximálních účinků lze dosáhnout jen díky profesionálnímu poradenství, a proto jejich produkty zakoupíte výhradně v partnerských salonech SOTHYS Paris, kde vám s výběrem vhodné kosmetiky speciálně pro váš typ pleti poradí vyškolené kosmetičky.

Zdroj: sothys.cz, IG sothysczech, eden-park.com

Populární
články

Sprcha ráno, nebo večer? To je otázka...
TĚLO & MYSL

Sprcha ráno, nebo večer? Odborníci bádali nad tím, co je správně. Jejich zjištění asi nikoho moc nepotěší

Autor: Mirka Dobešová
Nebinarita představuje výzvu jak pro jednotlivce, kteří se s ní identifikují, tak pro zdravotnický systém, který musí najít způsoby, jak jim poskytovat vhodnou péči.
AKTUALITY

„Na nebinaritu nevěřím a vlastně jí ani nerozumím,“ říká přední česká sexuoložka, která se specializuje na trans pacienty

Autor: Michal Černý
Vztahy s otcem nejsou po coming outu ideální
LIDÉ

„O tom, že jsem gay, mám podle mámy raději mlčet. Podle táty je moje orientace nepřirozená,“ popisuje mladík svůj coming out

Autor: Redakce
Trápí-li vás dlouhodobě neobvyklý zápach moči, rozhodně nic nepodceňujte a okamžitě zajděte k lékaři
TĚLO & MYSL

Neobvyklý zápach moči: Co může znamenat a proč byste jej neměli brát na lehkou váhu?

Autor: Redakce
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Kariéra sexu a peněz vypadá možná lákavě, může být ale pěkně temná
HOT!

5 bývalých pornoherců se svěřilo, jak skutečně probíhá práce před kamerou

Autor: Martin Lyko
Mužská ruka může být netušeným zdrojem informací
TĚLO & MYSL

Velikost penisu opravdu souvisí s velikostí ruky. A nejen to, výzkumy ukazují, co vše ruka prozradí o mužské povaze a chování

Autor: Mirka Dobešová
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Skořice může být v určitých případech skrytým pokladem, který má skoro každý po ruce
TĚLO & MYSL

Koření, které dokáže tlumit bolest mnohem účinněji než ibuprofen. Máme ho doma téměř všichni

Autor: Redakce

E-Shop