Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu
News
Zdroj: Adobe Stock

Fenomén Girthmaster: Muž s obřím talentem a honorářem z OnlyFans se stal hitem internetu

Je obrovský, je ohromující a budete na něj koukat s pusou dokořán. Honorář z OnlyFans, kterým se může chlubit muž s přezdívkou Girthmaster, nedá aktuálně spát mnoha ženám ani mužům. Mohutnost příjmů ovšem není to jediné, proč se stal tento Australan internetovým hitem posledních dní.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
25. 4. 2024

Pokud umíte anglicky anebo žijete, dýcháte a byli jste v posledních dnech na internetu, je vám už jasné, o co tady jde. Přezdívka Girthmaster totiž mluví za vše. „Pán obvodu“, jak lze doslovně nick přeložit, totiž opravdu nemá co do činění s pasem tohoto muže. Motivací k uživatelskému jménu na OnlyFans je rozměr, který najdete, ehm, o patro níž.

Pokud vás zajímají konkrétní čísla, máme pro vás na ilustraci jedno. 40 000 až 80 000. To je částka, kterou si Girthmaster dle svých slov vydělá vystupováním na platformě OnlyFans. Nenechte se ovšem zmást, není to suma v korunách, ale v dolarech! Při přepočtu na naši měnu si nová hvězda internetu vydělá za 30 dní asi 1 až 1,9 milionu korun.

Právě informace o jeho příjmech a dalších zajímavostech ze života a kariéry je to, co mu pomohlo k slávě posledních dní. Jaké slávě? Zkuste si vygooglit jeho přezdívku a potkáte pořádnou dávku článků o jeho věhlasu i nadání.

<Path> Gay pornoherec vysvětluje, proč volil Trumpa. A kvůli sympatiím to rozhodně nebyloZdroj:

Na OnlyFans patří Girthmaster aktuálně mezi 0,1 % nejúspěšnějších performerů. Kromě masivních vloh pro povolání v oblasti erotického byznysu, které mu dala matička příroda, může za svůj úspěch děkovat i pilné práci. „Typicky natáčím několikrát za týden, stříhám videa a strávím hodně času propagací,“ sdělil v rozhovoru na TikToku. „Odhaduju, že za týden strávím prací asi 60 až 80 hodin.“ Což je určitě víc, než kolik týdně odpracuje většina z nás. Něco nám ale říká, že ani kdybychom mákli dvojnásobně víc než tento sympatický Australan, nehodí nám naše kariéra stejnou sumu.

Radíme proto se s panem Girthmasterem raději nesrovnávat. On se ovšem může, jak ukazují fotografie na jeho X (18+), poměrně dobře srovnávat třeba i s lahví vína. Což je děsivé a ohromující zároveň. Není proto divu, že se internetem začaly šířit memy, které tuto skutečnost zdařile reflektují. A to včetně trefně použitého obrázku jinak nevinného Pikachu. Chudák příšerka, z toho pohledu se zřejmě nikdy nevzpamatuje.

Zklamání pro nás představuje snad jedině fakt, že zmíněný talentovaný pán dává přednost tvorbě obsahu se ženami. Jak se ale říká, „holka může aspoň snít“. Tedy do momentu, než si uvědomí, že velikost může být i pěkný problém. Pěkný. Ale problém.

Zdroj: intomore.com, twitter.com, lui.cz

Populární
články

Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Pokud se budou pozitivní výsledky klinických testů opakovat, mohou se muži těšit na své „antikoncepční Eldorádo“
TĚLO & MYSL

Zapomeňte na kondomy či vasektomii, vědci přichází s revolučním řešením. Antikoncepční gel pro muže se na trh dostane za pár let

Autor: Michal Černý
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Je tohle podoba domů budoucnosti?
LIVING

Změna klimatu žádá změnu bydlení. Plovoucí domy, které odolají záplavám i tajfunu, již slouží jako inspirace architektů napříč světem

Autor: Mirka Dobešová
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
V rámci festivalu se představí i španělská primabalerína Cristina Aguilera
KULTURA

Co má společného Morava s iberoamerickou kulturou? Víc, než byste mysleli. Dokazuje to již 21. ročník festivalu Ibérica!

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko

E-Shop