Randění za 11 000 měsíčně: Tinder představil prémiové členství SELECT. Stojí horentní sumu a nárok na něj má pár vyvolených
News
Zdroj: Adobe Stock

Randění za 11 000 měsíčně: Tinder představil prémiové členství SELECT. Stojí horentní sumu a nárok na něj má pár vyvolených

Randění jen pro vyvolené, tak vypadá nové prémiové členství Tinder SELECT, které v pátek představila známá seznamovací aplikace. Užavatelé s ním získají dosud nevídané možnosti, ale bude je to také něco stát. A to něco je víc než 11 000 korun měsíčně.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
25. 9. 2023

Jako prestižní klub pro ty nejbohatší působí nová služba SELECT od Tinderu. Seznamka v jejím rámci nabízí ještě exkluzivnější možnosti, než které byly doposud zahrnuté v jejích placených službách. VIP přístup ovšem není jen tak pro někoho. Kromě toho, že o něj musíte zažádat, si ho musíte také zaplatit. Měsíční taxa činí 499 dolarů, tedy něco přes 11 000 korun. Za rok to pak je astronomických 137 000 Kč.

„Víme, že je mezi našimi uživateli skupina lidí, kteří naše služby využívají velmi aktivně a preferují efektivnější a jednodušší možnosti, jak navázat spojení s někým druhým,“ uvedl Mark Van Ryswyk, Chief Product Officer Tinderu. „Provedli jsme proto během posledních měsíců řadu rozsáhlých testů našeho publika, abychom mohli vyvinout úplně novou nabídku.“

Kromě pocitu, že jsou lepší než ostatní, uživatelé Tinder SELECT získají například možnost dvakrát týdně poslat někomu soukromou zprávu, aniž by s ním nejdřív museli mít shodu. Stejně tak bude profil dotyčných zvýhodněn před ostatními. Jeho fotka například nebude rozmazaná v přehledu účtů, které vám daly like (i u neplacených), a zůstane na jeho prvních místech dokonce 7 dní. Kdo bude chtít, může si také svůj profil označit odznáčkem SELECT. Členové také budou mít možnost vybírat si jen mezi těmi nejžádanějšími uživateli.

Láska za všechny prachy

Přijde vám 500 dolarů měsíčně hodně? Pak vězte, že v porovnání s jinými službami je to ještě pakatel. Například seznamka The League má VIP variantu, která stojí 1000 dolarů. Za týden! Je to právě The League, u které se provozovatelé Tinderu inspirovali k novému placenému modelu.

Majitelem seznamky Tinder je společnost Match Group, a právě ta v roce 2022 koupila také The League. Inspirací pak není jen to, že Tinder zavede další funkce za ještě další peníze (už teď má 3 různé placené varianty), ale také fakt, že Tinder SELECT je jenom pro vyvolené. Jak už ostatně napovídá i název, který znamená „vybrat“.

<Path> „Při seznamování hrají velkou roli zkušenosti,“ říká muž z Plzně. Ke štěstí mu dopomohla ležZdroj: Anonymní respondent, redakce

Jenom pro zvané

Chcete-li se ucházet o členství Tinder SELECT, musí váš profil splnit 5 základních kritérií: Mít uvedených aspoň 5 zájmů, mít 4 fotky, vaše bio musí mít text o minimálně 15 znacích, mít zakliknuté, o jaký typ vztahu máte zájem, a také musíte mít své fotky ověřené.

Tipy redakce

Ani potom ale nemáte jistotu, že vás do exkluzivního klubu vyberou. Zatím společnost přístup nabídla méně než 1 % z uživatelů, jen těm, které považuje za nejvíce aktivní. Teoreticky ale budou moct o luxusní přístup požádat všichni. Momentálně je sice tlačítko k poslání žádosti neaktivní, ale pod ním visí výzva, aby se zájemci na stránku občas vraceli a podívali se, jestli se neotevřela možnost žádostí pro další členy.

Zdroj: tinder.com, fortune.com

Populární
články

E-Shop