V Survivoru zasahoval lékař i zlomyslnost osudu a soutěž má první oběť. Na ostrov ale dorazily i nové (sexy) tváře a intriky se rozjíždějí naplno
Straight friendly
Zdroj: TV Nova / se svolením

V Survivoru zasahoval lékař i zlomyslnost osudu a soutěž má první oběť. Na ostrov ale dorazily i nové (sexy) tváře a intriky se rozjíždějí naplno

Skoro krvelačně sledujeme rozbroje i závany štěstěny, které provázejí účastníky reality show Survivor Česko a Slovensko. A tentokrát jsme se dočkali nečekaného zvratu. Po zranění musela z aktuálního souboje odstoupit Soňa. Ještě divočejší to ale bylo s prvním vyřazováním na kmenové radě. Kdo půjde „z kola ven“ bylo jasné všem. Jenže osud měl jiné plány.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
2. 2. 2023

Druhý díl reality show o přežití se nesl v jasném duchu: získat imunitu. V pozdějších kolech bude skrytá, ale tentokrát se o ni hrálo, a to dokonce dvakrát. Nejprve se rozhodovalo o imunitě pro celý kmen, podruhé o individuální. Jo a pro ty, kdo to neví: Imunita soutěžícím zaručuje, že v tomto kole nemůžou být na tzv. kmenové radě vyřazeni ze soutěže. Získat ji znamená 100% pokračovat za výhrou 2,5 milionů korun.

Zraněná v ringu

O týmovou imunitu se hrálo dlouho a brutálně. Šlo o netradiční přetahovanou v písku, která rozhodně nesedla Soně. Start, rychlý výpad protihráčů a pád. Zoufalá ruka na horu, producenti souboj přerušují a Soňu odvádí přivolaný lékař. Naštěstí jen zhmožděné koleno, v přetahování ale nemůže pokračovat a její tým je oslaben.

Nejstarší, máte padáka?

Soňa ale nebyla jediná, pro koho byla přetahovaná v ringu osudová a zničující. Nejstarší soutěžící Lída si v ní tzv. hnula zády a odešla v bolestech. Jako neschopnou členku ji kmen vnímal už od začátku a nyní se rychle rozhodl, že ji ze soutěže vyřadí. A taky pro ni většina na kmenové radě hlasovala. Jenže vyloučit někoho není jen tak. Proti odhlasované totiž musel nastoupit někdo do duelu. O tom, že to bude Tereza, rozhodl Martin (R), protože ho k tomu povolávala získaná individuální imunita. A taky fakt, že má s Terezou neshody.

<Path> "Život správných rockstars mi vyhovuje," tvrdí tanečník Filip Lacina, který je v USA součástí týmu RuPaul´s Drag RaceZdroj:

Osud je zákeřný a má smysl pro ironii. Lída, která byla téměř rozhodnutá, že duel o přežití vzdá, se ale vzchopila a když viděla, v čem souboj spočívá, dala do toho všechno. A opět se ukázalo, že v Survivoru nejde jen o fyzickou zdatnost. Z kmene nakonec vypadla atletka Tereza a zůstala naopak nejstarší a bolestí zad oslabená Lída. Že by měli její soukmenovci radost, se říct opravdu nedá.

Zdroj: Giphy

Přibyli noví soutěžící

Zvrat, který přišel na začátku třetího dílu nečekal asi nikdo. Na ostrov přibyli noví soutěžící: Martin s Pavlínou, kteří byli přiřazeni Hrdinům, a Barbora s Kristiánem, kteří se přidali k týmu Rebelů. Všichni 4 jsou sexy a veselí, pochybujeme ale, že jim úsměvy vydrží dlouho. Ani jeden z týmů totiž nové členy nechtěl. „Jsou to hladové krky, jídla je už tak málo,“ dala by se shrnout všeobecná nálada.

Jak se nové postavy zapojí do hry okamžitě prověřil souboj o odměnu. Hrálo se opět o jídlo, což je na ostrově opravdu vzácný artikl. Souboj jednoznačně vyhráli Hrdinové, a to také díky skvělé podpoře nového Martina. Takhle zvrátit prakticky prohrané kolo, to se jen tak nevidí.

Nové tváře = nové rozbroje

Jenže nové postavy znamenají nové rozbroje a zdaleka ne všichni si v nich věří. „Nebojím se hmyzu, hladu, ale bojím se, že budu muset intrikovat a domlouvat se za něčími zády,“ říká Martin (H). Naopak jeho konkurent Kristian ví, co chce, a nebojí se to říct. „Vždycky jsem měl trochu prořízlou pusu, co se týče komunikace s ostatními lidmi a nedělá mi to problém. […] Byl jsem s lidmi ve styku na denní bázi a mohu říct, že mám na ně i dobrý odhad. To mi myslím, že může hodně pomoci, co se týče i vztahů v kmeni a v té sociální hře, kterou považuji za zásadní.“

Rozdíl v přístupech se ukázal okamžitě. Zatímco Martin (H) se rozhodl svému kmeni donést jako „dárek na uvítanou“ jídlo, Kristian zvolil nápovědu k imunitě, která do jeho kmene okamžitě vnesla rozbroje, pochyby a nedůvěru. Kristian si ale v psychologické hře lebedí, jak je vidět z intrik, které začal okamžitě spřádat. Uzavřel spojenectví s „chlapskou aliancí“, která se chce nejdřív zbavit všech holek, nebo mu jde jen o to, aby se ostatní rozhádali? A co Martin (R), kterého dámská půlka kmene nemá ráda pro jeho poznámky? Podle slov z konce třetího dílu je možná takový „dvojitý agent“. Co tím myslíme a jak se situace v obou kmenech vyvine, zjistíte ve čtvrtek a úterý na Nově nebo na Voyo.cz.

Zdroj: TV Nova / Voyo.cz

Populární
články

Někteří gayové skutečně touží po tom, aby byli hetero
LIDÉ

„Rozhodl jsem se, že budu hetero,“ tvrdí gay, podle nějž je jeho orientace prokletí, které mu znemožňuje žít tak, jak chce

Autor: Mirka Dobešová
Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen
AKTUALITY

Zdravý rozum zvítězil: Trans a testosteronové atletky mají zákaz závodit v kategorii žen

Autor: Albert Prokop
Pro dokonalé fotky kdekoliv
AKTUALITY

Fujifilm představuje kapesní fotoaparát Instax Mini 12, který vás okouzlí na první pohled!

Autor: Michal Černý
Marcel Gecov
Living 2023

„Lůžkoviny a ložní prádlo Lejaan vnáší do ložnic hotelový komfort,“ popisuje unikátnost české značky jeden z jejích zakladatelů

Autor: Mirka Dobešová
Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve štědrých prostorách Top Hotelu v Praze
Living 2023

Investování v těžkých časech? Nemovitost na žádaném místě! Prohlédněte si nové byty ve stylu nejen Prahy, ale i Osla nebo Berlína!

Autor: Irena Piloušková
Módní fotograf Lukáš Kimlička se z Bratislavy přestěhoval na malé město
Living 2023

Módní fotograf Lukáš Kimlička: "Rád kombinuju na první pohled nesourodé věci, materiály a struktury!"

Autor: Redakce
Záchrana se podařila
LIDÉ

Utajené soukromí doktora Káji ze Slunce, seno… Koho skrýval v ložnici, s kým zažil harašení a co se mu stalo osudným

Autor: Albert Prokop
Miroslav Hradil je jedním ze zakladatelů zaměstnanecké pro-LGBT skupiny ve ŠKODA AUTO
LIDÉ

„Na předsudky a stereotypy narážejí LGBT lidé i v práci, podpůrné skupiny jim ukazují, že i na nich záleží,“ říká spoluzakladatel jedné z nich

Autor: Mirka Dobešová
Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?
STYL

Denim lichotí každé postavě! Nevěříte? Možná si jen nevybíráte v souladu se svými přednostmi! Jaké džíny jsou pro vás ty pravé?

Autor: Irena Piloušková
Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu
WELLBEING

Láskyplná péče, nebo kontrola a manipulace? ROZHOVOR s terapeutkou o devíti znacích násilného vztahu

Autor: Redakce

E-Shop