Horké dny s sebou přináší propocené oblečení. Jde to ale i bez „koláčů“

V posledních letech se každé léto potýkáme s vysokými teplotami, se kterými bychom se nejraději vypořádali tak, že se položíme někam do stínu k vodě s osvěžujícím drinkem v ruce. Ne vždy však tuto možnost máme. Musíme například do práce, na obchodní schůzky a podobně. A ne vždy můžeme své oblečení přizpůsobit venkovním teplotám, což má za následek nepříliš vzhledné mokré fleky nejen v podpaží. Naštěstí existuje řešení, které vyvinuli tři muži z Chrudimska!

Propocené podpaží v letních měsících je sice naprosto přirozenou realitou, nicméně ne vždy působí biologické procesy ve společnosti úplně dobře. Možná jste už sami mnohokrát zažili nepříjemnou situaci na důležitých schůzkách, kde vás pro vaše pohodlí vyzvali, abyste si kvůli teplotě sundali sako. A vy se musíte rozhodovat, zda ukázat, že již máte propocenou košili, nebo se raději dál vařit v saku. Podobné okamžiky ale můžete zažít i na rande nebo večírcích s přáteli. A rozhodně v tom nejste sami! Pánové René Němeček, Martin Burkoň a Pavel Hrstka proto hledali řešení.

Opravdu mrkev zlepšuje zrak a do pusy nám v noci lezou pavouci? Výmyslů, jimž od dětství věříme, je řada. Které to jsou?1. 11. 2022

Nejprve přišli s trikem, které nejen nepropotíte, ale také odolá špíně a nečistotám. Ač to zní neuvěřitelně, je to opravdu tak. Sami jsme v redakci nejen trika, ale také antibakteriální spodní prádlo CityZen testovali! Samotné triko funguje tak, že spodní strana materiálu vsákne pot a svrchní strana naopak odpuzuje nejen špínu, ale také vlhkost. „Díky technologiím CityZenⓇ na triku není vidět pot, odolá špíně a nečistotám, příjemně se nosí a oproti běžným trikům snižuje zápach,“ vysvětlují výrobci. Triko tak zůstane suché i po polití.

Dalo by se opravdu říci, že jde o zázrak. „Úspěch triček nám umožnil pustit se do dalších textilních inovací. I když věci někdy nešly podle našich představ, hnalo nás vpřed vědomí, že to, co děláme, reálně zlepšuje lidem život,“ říká René Němeček. Dnes je tato technologie využitá i na polokošilích, košilích, neviditelných tričkáchspodním prádle. V horkých měsících jistě oceníte vše z tohoto seznamu. Klienti CityZen i LUI influenceři, kteří zmíněné produkty vyzkoušeli, si pochvalovali nejen zmíněné technologie, ale také příjemný materiál a pohodlí.

Celý výrobní proces se navíc odehrává v České republice, takže máte možnost podpořit lokální produkt. „Celý proces máme pevně pod kontrolou. Vše totiž vyrábíme doslova od první nitky přímo tady v České republice,“ říkají výrobci. „Úpravy a barvení navíc probíhají s ohledem na životní prostředí. Myslíme na přírodu a používáme nejšetrnější technologii barvení, která je dostupná v současném textilním světě,“ dodávají. Nošení prádla CityZen vám tak poskytne nejen plno komfortu, ale také vědomí, že nezatěžujete planetu neudržitelným oblečením plným chemikálií. A to už je dost důvodů, proč CityZen vyzkoušet.

Zdroj: CityZen